Reklama

Ručníky v malé koupelně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katyna1984
Kecalka 494 příspěvků 01.03.17 19:00
Ručniky v malé koupelně

Zdravím,

bydlíme v paneláku s maličkou koupelnou. Kvuli brzkemu porodu třetího musíme trochu přeorganizovat úložné prostory a potřebuji někam přestěhovat ručníky. Přemýšlím o koupelně, ale musely by být na otevřených policích. Máte to tak někdo, nevadí ručníkům častá vlhkost?

Reklama

Reakce:

Sany80s
Kelišová 6273 příspěvků 01.03.17 19:10

Vadí.

Netopirek
Echt Kelišová 7597 příspěvků 01.03.17 19:16

My máme všechny ručníky v koupelně, ale v šuplíku. Máme každý jeden ručník a jeden náhradní. Takže se točí a navlhnout moc nestihnou.

Aslei
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 01.03.17 19:18

Ma to takhle mamka a nikdy nic neříkala ze by je mela vlhký, tak nevim :nevim:

cecetka
Kelišová 7170 příspěvků 01.03.17 19:20

Ciste rucniky mame poskladane na otevrene polici a v pohode. Ale je fakt, ze v koupelne porad vetram :roll:

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33058 příspěvků 1 inzerát 01.03.17 19:31

Máme ručníky v otevřených policích, větráme, nevlhnou

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9970 příspěvků 01.03.17 19:33

@katyna1984 Máte okno? My jsme měli polici na šuplíky v koupelně, kde se i sušilo prádlo, a kvůli tomu jsem měla celý rok otevřené okno (i když mrzlo: pokud se člověk koupal, místnost se zahřála vodou). Ručníky zcela v pohodě.

Nemít okno, asi bych se bála. (Teď okno nemáme, a ručníky tam nemám - ale bude to i tím, že by se mi tam nevešly - je tam podhled.)

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.17 19:36

Ty jo neumím si to moc představit my máme pořád všude prach i v koupelně, takže já mám vše schované, ale vlhka bych se nebála, spíše té špíny

Taky jedna
Extra třída :D 11905 příspěvků 01.03.17 19:42
@katyna1984 píše:
Zdravím,bydlíme v paneláku s maličkou koupelnou. Kvuli brzkemu porodu třetího musíme trochu přeorganizovat úložné prostory a potřebuji někam přestěhovat ručníky. Přemýšlím o koupelně, ale musely by být na otevřených policích. Máte to tak někdo, nevadí ručníkům častá vlhkost?

Máme a je to OK, mamka to má taky tak. Ale pravda, my máme koupelnu velkou a mamka má zase kvalitní odvětrávání, které používá.

Taky jedna
Extra třída :D 11905 příspěvků 01.03.17 19:43
@Doe_Jane píše:
Ty jo neumím si to moc představit my máme pořád všude prach i v koupelně, takže já mám vše schované, ale vlhka bych se nebála, spíše té špíny

Pořídit sušičku a vysavač na mokré vysávání. Je to neskutečný rozdíl (vlastní zkušenost)

katyna1984
Kecalka 494 příspěvků 01.03.17 19:58

Dekuji za odpovedi. Prachu se nebojim, rucniky tocime casto a zas tolik sad nemame???? v koupelne se nam prasi minimalne. Ja ani deti tolik vlhkosti nezpusobujeme, ale po sprchovani muze je to jako by vylezl ze sauny. Dvere sice nechavam skoro porad otevrene, ale prave nevim, co kdyz rucniky kazdy den navlhnou a budou na sobe schnout.

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19005 příspěvků 15 inzerátů 01.03.17 20:12

@katyna1984 do panelákové koupelny bych takto ručníky rozhodně nedávala. Pokud se tedy nechceš utírat do smradlavých zatuchlých ručníků :nevim:

marketak5
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 3 inzeráty 01.03.17 20:20

Mame taky volne v koupelne, susime tam i pradlo a po mem sprchovani je tam pekne zapareno..Nikdy problem nebyl a to je tolik netocime, jsme dva a male dite. u nas zase ten prach no..je to novostavba a dost se porad prasi, ale v pohode. Okno tam nemame, mame otevrene temer porad dvere a obcas pustime vetrak..

Hobitka
Závislačka 3020 příspěvků 01.03.17 20:58

Mame to podobne, ja zamackla slzu, vyhazela 7 velkych tasek hadru, co sice byly zachovale, ale do smrti bych je neunosila/neuzila, a misto pro rucniky se naslo. Probirka uz u vas probehla? Ted mame 4 osusky, tak +/- 8 rucniku a 2 tetrapleny na budouci treti mimino, staci to. My mame 2+kk, takze nezbyva, nez proste nic navic neskladovat… ale vlastne jsem rada, i tak mi prijde, ze jsme vecmi primo zavaleni. Obcas tise zavidim lidem ze zacatku stoleti, co meli jednu skrin a jednu almaru a do tech se veslo vse, co potrebovali :mrgreen:.

jarkanov
Nováček 6 příspěvků 03.03.17 13:32

Také jsme měli ručníky v vyskládané v otevřené poličce, ale v takto malém prostoru to nebylo ono a museli jsme je dát do šuplíku. Potom to bylo už vše v naprostém pořádku. Takže pokud máte menší nevětranou koupelnu, tak bych raději volila uzavřenou skříňku.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama