Ručníky v malé koupelně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katyna1984
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 01.03.17 19:00
Ručniky v malé koupelně

Zdravím,

bydlíme v paneláku s maličkou koupelnou. Kvuli brzkemu porodu třetího musíme trochu přeorganizovat úložné prostory a potřebuji někam přestěhovat ručníky. Přemýšlím o koupelně, ale musely by být na otevřených policích. Máte to tak někdo, nevadí ručníkům častá vlhkost?

Reakce:

Sany80s
Kelišová 6546 příspěvků 01.03.17 19:10

Vadí.

Netopirek
Echt Kelišová 7901 příspěvků 01.03.17 19:16

My máme všechny ručníky v koupelně, ale v šuplíku. Máme každý jeden ručník a jeden náhradní. Takže se točí a navlhnout moc nestihnou.

Aslei
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 01.03.17 19:18

Ma to takhle mamka a nikdy nic neříkala ze by je mela vlhký, tak nevim :nevim:

cecetka
Kelišová 7359 příspěvků 01.03.17 19:20

Ciste rucniky mame poskladane na otevrene polici a v pohode. Ale je fakt, ze v koupelne porad vetram :roll:

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33212 příspěvků 01.03.17 19:31

Máme ručníky v otevřených policích, větráme, nevlhnou

Slečna Ferka
Extra třída :D 10093 příspěvků 01.03.17 19:33

@katyna1984 Máte okno? My jsme měli polici na šuplíky v koupelně, kde se i sušilo prádlo, a kvůli tomu jsem měla celý rok otevřené okno (i když mrzlo: pokud se člověk koupal, místnost se zahřála vodou). Ručníky zcela v pohodě.

Nemít okno, asi bych se bála. (Teď okno nemáme, a ručníky tam nemám - ale bude to i tím, že by se mi tam nevešly - je tam podhled.)

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.17 19:36

Ty jo neumím si to moc představit my máme pořád všude prach i v koupelně, takže já mám vše schované, ale vlhka bych se nebála, spíše té špíny

Taky jedna
Extra třída :D 11917 příspěvků 01.03.17 19:42
@katyna1984 píše:
Zdravím,bydlíme v paneláku s maličkou koupelnou. Kvuli brzkemu porodu třetího musíme trochu přeorganizovat úložné prostory a potřebuji někam přestěhovat ručníky. Přemýšlím o koupelně, ale musely by být na otevřených policích. Máte to tak někdo, nevadí ručníkům častá vlhkost?

Máme a je to OK, mamka to má taky tak. Ale pravda, my máme koupelnu velkou a mamka má zase kvalitní odvětrávání, které používá.

Taky jedna
Extra třída :D 11917 příspěvků 01.03.17 19:43
@Doe_Jane píše:
Ty jo neumím si to moc představit my máme pořád všude prach i v koupelně, takže já mám vše schované, ale vlhka bych se nebála, spíše té špíny

Pořídit sušičku a vysavač na mokré vysávání. Je to neskutečný rozdíl (vlastní zkušenost)

katyna1984
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 01.03.17 19:58

Dekuji za odpovedi. Prachu se nebojim, rucniky tocime casto a zas tolik sad nemame???? v koupelne se nam prasi minimalne. Ja ani deti tolik vlhkosti nezpusobujeme, ale po sprchovani muze je to jako by vylezl ze sauny. Dvere sice nechavam skoro porad otevrene, ale prave nevim, co kdyz rucniky kazdy den navlhnou a budou na sobe schnout.

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19011 příspěvků 20 inzerátů 01.03.17 20:12

@katyna1984 do panelákové koupelny bych takto ručníky rozhodně nedávala. Pokud se tedy nechceš utírat do smradlavých zatuchlých ručníků :nevim:

marketak5
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 2 inzeráty 01.03.17 20:20

Mame taky volne v koupelne, susime tam i pradlo a po mem sprchovani je tam pekne zapareno..Nikdy problem nebyl a to je tolik netocime, jsme dva a male dite. u nas zase ten prach no..je to novostavba a dost se porad prasi, ale v pohode. Okno tam nemame, mame otevrene temer porad dvere a obcas pustime vetrak..

Hobitka
Závislačka 3501 příspěvků 01.03.17 20:58

Mame to podobne, ja zamackla slzu, vyhazela 7 velkych tasek hadru, co sice byly zachovale, ale do smrti bych je neunosila/neuzila, a misto pro rucniky se naslo. Probirka uz u vas probehla? Ted mame 4 osusky, tak +/- 8 rucniku a 2 tetrapleny na budouci treti mimino, staci to. My mame 2+kk, takze nezbyva, nez proste nic navic neskladovat… ale vlastne jsem rada, i tak mi prijde, ze jsme vecmi primo zavaleni. Obcas tise zavidim lidem ze zacatku stoleti, co meli jednu skrin a jednu almaru a do tech se veslo vse, co potrebovali :mrgreen:.

jarkanov
Nováček 6 příspěvků 03.03.17 13:32

Také jsme měli ručníky v vyskládané v otevřené poličce, ale v takto malém prostoru to nebylo ono a museli jsme je dát do šuplíku. Potom to bylo už vše v naprostém pořádku. Takže pokud máte menší nevětranou koupelnu, tak bych raději volila uzavřenou skříňku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >