Reklama

Růžový výtok krátce před očekávanou MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 17:06
Růžový výtok krátce před očekávanou MS

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat všech těhulek a maminek jestli krátce před očekávanou MS (1-2 dny) špinily, měly negativní TT a nakonec zjistily, že jsou těhotné, měla to tak některá z vás? ;)

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6000 příspěvků 06.10.18 17:34

ne.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2447 příspěvků 06.10.18 18:42

Ne

spiritt
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 06.10.18 19:31

Já to měla tak,že přišlo lehké růžové špinění, test jsem dělala asi 32 den cyklu a byl tedy už jasně pozitivní,ale špinění trvalo tak pět ,šest dní, prostě jakoby místo ms ale slaboučké. Celé těhotenství bez problému.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 20:08
@spiritt píše:
Já to měla tak,že přišlo lehké růžové špinění, test jsem dělala asi 32 den cyklu a byl tedy už jasně pozitivní,ale špinění trvalo tak pět ,šest dní, prostě jakoby místo ms ale slaboučké. Celé těhotenství bez problému.

Mě totiž včera ukázal test slabou čárku, ale teda vybarvila se po limitu…no a dneska začal ten růžový výtok a lehké bolení v podbřišku takže očekávám MS nicméně pořád mám ještě trochu naději proto se ptám jestli vůbec nějaká naděje je :?

spiritt
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 07.10.18 20:42
@Anonymní píše:
Mě totiž včera ukázal test slabou čárku, ale teda vybarvila se po limitu…no a dneska začal ten růžový výtok a lehké bolení v podbřišku takže očekávám MS nicméně pořád mám ještě trochu naději proto se ptám jestli vůbec nějaká naděje je :?

já myslím,že naděje určitě je. MS se nemusí rozjet…Jak to vypadá teď ?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >