Růžový výtok krátce před očekávanou MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 17:06
Růžový výtok krátce před očekávanou MS

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat všech těhulek a maminek jestli krátce před očekávanou MS (1-2 dny) špinily, měly negativní TT a nakonec zjistily, že jsou těhotné, měla to tak některá z vás? ;)

Reakce:
Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6640 příspěvků 06.10.18 17:34

ne.

karkarka
Závislačka 2841 příspěvků 06.10.18 18:42

Ne

spiritt
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 06.10.18 19:31

Já to měla tak,že přišlo lehké růžové špinění, test jsem dělala asi 32 den cyklu a byl tedy už jasně pozitivní,ale špinění trvalo tak pět ,šest dní, prostě jakoby místo ms ale slaboučké. Celé těhotenství bez problému.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 20:08
@spiritt píše:
Já to měla tak,že přišlo lehké růžové špinění, test jsem dělala asi 32 den cyklu a byl tedy už jasně pozitivní,ale špinění trvalo tak pět ,šest dní, prostě jakoby místo ms ale slaboučké. Celé těhotenství bez problému.

Mě totiž včera ukázal test slabou čárku, ale teda vybarvila se po limitu…no a dneska začal ten růžový výtok a lehké bolení v podbřišku takže očekávám MS nicméně pořád mám ještě trochu naději proto se ptám jestli vůbec nějaká naděje je :?

spiritt
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 07.10.18 20:42
@Anonymní píše:
Mě totiž včera ukázal test slabou čárku, ale teda vybarvila se po limitu…no a dneska začal ten růžový výtok a lehké bolení v podbřišku takže očekávám MS nicméně pořád mám ještě trochu naději proto se ptám jestli vůbec nějaká naděje je :?

já myslím,že naděje určitě je. MS se nemusí rozjet…Jak to vypadá teď ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 19:12
Růžový výtok

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Den po MS začal nejdříve hnědý a poté růžový výtok. Nevíte co to může být?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Aneta Krejčíková ukázala krásnou sestru, ale společný mají jen úsměv!

Hříčka přírody? Aneta Krejčíková odtajnila svou sestru a málokdo by tipoval,... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >