Rýžová dieta?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kimme
Kecalka 267 příspěvků 23.10.14 09:44
rýžová dieta ?

Máte někdo v zkušenosti s touto dietou.. Jaké byli výsledky? :)

Reakce:
Halibar
Kelišová 6354 příspěvků 23.10.14 09:59

@Kimme Ano já jedla jen rýži se zeleninou, nebo rýžové chlebíčky s pomazánkami ze zeleniny a vývary a 3 týdny po porodu jsem už byla na své váze :) a mám mlíčka dost a prdíky nejsou :) takže dietka super :)

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 23.10.14 10:15

Týjo tak to je prýma… neporadila by jsi mi kolik denne čeho pit.. Jaké pomazánky dělat.. Po jakých časových intervalech si co dát? :D

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.14 10:28

Kazda jednostranna dieta je naprosta pitomost…bilkoviny jsou kde? a u kojeni? diety v zadnem pripade…pokud to nevite tak kdyz se hubne to spatne jde do mleka..klidne me mejte za spatnou a ukamenujte me…ale nebudu lhat. A to beru ryzi za uzasnou potravinu, ale rozhodne s epo ni nehubne je jedna znejvyzivnejsich potravin na svete ne nadarmo z jedne misky denne ziji miliony lidi. A zakladatelce se omlouvam pokud nekoji :mrgreen: :kytka:

Příspěvek upraven 23.10.14 v 10:33

Lizzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.14 10:31

Držet jednostrannou dietu je hovadina a pokud kojíš, tak je to přímo hazard se zdravím :roll:

betuska.bathory
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 23.10.14 10:46

Taky si myslím, že jakákoliv jednostranná dieta je blbost a hrozí jojo efekt, pokud člověk začne potom jíst normálně. Ale na druhou stranu chápu, že pokud člověku zbydou po porodu kila navíc, nejdou shodit „jen“ kojením, běháním kolem miminka a nevyspáním, tak je ochotný vyzkoušet všechno. Ale OPATRNĚ!!

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 23.10.14 15:36

Jelikož je to právě jednostranná dieta tak si myslím že na těch pár dni… (cca 10) to neuškodí.. Podle me je to i super detoxikace… :) jen pořádně pít..

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 23.10.14 15:36

Jelikož je to právě jednostranná dieta tak si myslím že na těch pár dni… (cca 10) to neuškodí.. Podle me je to i super detoxikace… :) jen pořádně pít..

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 23.10.14 16:04

Myslim si, ze pokud zaradis ryzi jako jedinou prilohu k pestre strave-tedy zelenina, ovoce,bilkovi­ny.bude to mit efekt
ja zhubla behem 3 tydnu v Asii s prevahou ryzovych pokrmu, aniz bych nejak resila vahu.

Katy15
Kecalka 119 příspěvků 23.10.14 22:47

Ryzovou dietu jsem držela, vydrzela jsem teda 3týdny a dala jsem dolů 6kg. Tím, že jsem jedla pravidelně, takbjsem vůbec nehladovela, pila jsem denně tuším neslazenej čaj. Všichni mě strašili jojo efektem, ale potom jsem začala jít podle Talířků a dolů to sli dál :palec: držela jsem neco na tenhle způsob: sakra, jsem na mobilu, nejde mi vložit odkaz, ale když si do googlu zadas ryzova dieta jídelníček, Tak je to na stránce sjidelnicek.cz ;) tak směle do toho :palec:

Luciferka666
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 16:51

Mně přijde že dijeta, vyznačující se „monotónní“ stravou nemůže bejt dobrá. Přece je jasný, že strava má bejt co nejpestřejší…
A hlavně se hejbat…

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 26.10.14 18:35

@Luciferka666 spatně jsi si přečetla příspěvky nebo jen spatně příspěvky pochopila :)

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 28.10.14 10:47

Tak já zítra holky zacinam… Necgcete e náhodou některá přidat?:D

Peczka
Nováček 06.11.14 12:08

@Kimme Ahoj, tak co držíš? A máš odkaz na dietu, jak se má držet?

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 06.11.14 14:07

Ahoj…JoJo držím… Je to tyden a mám dole 2 kilča
První den je čistou rýži.. Já ji jedla i druhý… A další dny můžeš přidat zeleninu… Já použila i kousek vařeného hovězího masa a s jednou lžičkou sojové omáčky zamichala do rýže…
Mam 230g rýže na den a vůbec nemám hlad :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >