S jakou firmou stavět dům?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PettyDee
Povídálka 34 příspěvků 25.01.19 06:57
s jakou firmou stavět dům?

Ahoj všichni :)
Rozhodli jsme se s přítelem, že by jsme si postavili. Rodiče mají pozemek, takže o to lépe. Chtěli by jsme něco menšího např 4kk. Je nám celkem jedno z čeho bude ale potřebujeme, aby se nám cena vešla do 2 000 000,– i s nějakým vybavením vevnitř. Nemáte zkušenosti s nějakou spolehlivou firmou? Moc díky za info a mějte se krásně :) :srdce: :* :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1705 příspěvků 25.01.19 07:01

S celkovými náklady na stavbu něčeho, co by se dalo nazývat obytným domem, se do 2M nevejdete. Zejména pokud to chceš řešit na klíč.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 25.01.19 07:19

Chico baraky jsou levny, ale za 2,5 to vidim. Nebo nejakej velkej mobileheim, kamoska mamdo L. Krasnej, moderni, asi za 1,8mega, ale nevim kolik stala nejaka zakladni deska, jimky atd

iwinek
Kecalka 202 příspěvků 25.01.19 07:31

Ahoj… No nechci být za pesimistu, ale s firmou a vybavením to do 2mil. nevidím zrovna reálný… Třeba se pletu a mám zkreslené představy, protože stavíme sami a něco většího…

Filzefina
Kecalka 152 příspěvků 25.01.19 07:31

Staveli jsme svepomoci a presahli jsme 2 mil. Takze za me je to na klic nerealne.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1705 příspěvků 25.01.19 07:32
@Micaella22 píše:
Chico baraky jsou levny, ale za 2,5 to vidim. Nebo nejakej velkej mobileheim, kamoska mamdo L. Krasnej, moderni, asi za 1,8mega, ale nevim kolik stala nejaka zakladni deska, jimky atd

Přípojky a inženýrská činnost k tomu jsou kde? Plus zakl. chtěla vč. vybavení. :mrgreen:

Kukacka123
Závislačka 3060 příspěvků 25.01.19 07:35

Taky si myslim, ze je to za tuto cenu v dnesni dobe nerealne (prave resime stavbu a na klic nemame)…na klic uz vubec.

svapi
Ukecaná baba ;) 1429 příspěvků 25.01.19 07:36

Kamarádka stavi 4kk a chtějí se vejít svépomocí do 2 500 000…a ten baracek bude mít uvnitř 70m2..ja bych treba nechtela stavet dum velikosti bytu..být vámi, asi ještě vyčkám na dobu, kdy budu moci dát do domu více peněz.. :nevim:

Zabatko
Závislačka 4404 příspěvků 25.01.19 07:49

Za 2 mega to bude špeluňka, to nemá smysl, to můžeš rovnou zůstat v bytě, stejně si myslím, že ani za 2 mega malý domeček s vybavením nepořídíte. Počkejte pár let, ať nejste nešťastní že máte sice dům, ale maličký, a že si lezete na nervy.

katulka.k
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 25.01.19 07:58

Myslím, ze je to nereálné. My teď řešíme pouze přístavbu domu a plánovaný rozpočet je 1,5milionu. Budu rada, když nám zbyde na kuchyn :zed:

PettyDee
Povídálka 34 příspěvků 25.01.19 08:06

Díky za reakce :) Jen by mě teda zajímalo, proč na netu jsou domy i za 1 700 000,– se základovou deskou a na klíč? :D to si z nás dělají srandu?

mi.anetka
Kecalka 386 příspěvků 1 inzerát 25.01.19 08:13

@PettyDee
tak dej odkaz, a podíváme se co nabízejí a co v tom není.

PettyDee
Povídálka 34 příspěvků 25.01.19 08:20

@mi.anetka tady je :) https://www.retail-house.cz/…-na-klic-585?…. Není tam to vybavení akorát..co jsem teda pochopila :)

mi.anetka
Kecalka 386 příspěvků 1 inzerát 25.01.19 08:25

@PettyDee
No, na klíč za 1 950 000 = do 2 min se nevejdete, protože těch věcí co tam není v ceně je teda dost, budete na 2,3 - 2,5 mil, spíš 2,5 mil., když vezmeme, že chcete kupovat i vybavení.

Příspěvek upraven 25.01.19 v 08:29

PettyDee
Povídálka 34 příspěvků 25.01.19 08:28

@mi.anetka děkuji vám za info…moc se v tom nevyznáme..ještě se zkusím zeptat po známých co stavili a uvidíme :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >