S kým byste strávily noc? :-)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2069
30.9.17 00:11
@Lukana píše:
Taky se vám jak starnete libej starší a starší chlapi? Ve 20 jsem na cryricatnika říkala - Ježíš to je ale dědek…a ted, lehce po třicítce nad nim slintam a kolikrat i nad hezkým padesatnikem…projde kolem me 25 letej kluk a ani si toho ucha nevsimnu :lol:

Taky, taky. Říkala jsem si, jak to ta příroda dobře zařídila. Ale pokud to tak někdo nemá, je 40tka naprosto ideální věk. Můžeš brát chlapy od 20 až skoro do 60. No v jakém jiném věku máš takový rozptyl, že ano :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17472
30.9.17 00:11
@tulipán píše:
@Sova Klára Dolansky ma charizma.

Dolanský má všechno! :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3596
30.9.17 09:07

Někteří chlapi zkrátka zrajou do krásy, takovej Clooney ve dvaceti nebyl žádnej extra krasavec, ale ve čtyřiceti to už bylo jiný kafe. Dále třeba Patrick Depsey, Metthew Fox,

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
757
30.9.17 10:35
@Sova Klára píše:
Heath Ledger, Misha Collins, Ian Somerhaled, Steven R. McQueen, Jensen Ackles, Daniel Gillies, Josh Harnet, Ben Affleck, Liam Hemsworth, Michael Malarkey,
ale největší kouzlo má pro mě asi Gerard Butler,
z českých Lukáš Vaculík, Jan Dolanský, Ondřej Brzobohatý,
nutno podotknout, že většina jen v určité věkové kategorii, někdo 20-25, ale jiní jsou nejvíce sexy třeba až kolem 40 :-) a zkrátka, těch, co by „stáli za hřích“ je celkem dost ;-)

Josh Hartnet, na toho bych málem zapomněla, do toho jsem byla zamilovaná hodně dlouho :lol: :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32028
30.9.17 11:24

A počítá se odpověď „s nikým“? :think: jakoby, já bych třeba hrozně chtěla strávit celou noc kecáním o všem možném s víc lidma včetně žen, ale rozhodně ne noc ve smyslu sexuálním.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Paz
50
30.9.17 11:32
@cell píše:
Haberu jsem žrala jako puboška. Ještě nedávno chodil jeho nejmladší syn do stejné školky jako moji a potkávala jsem ho poměrně často. Po ránu i v teplákách. A nechápala jsem, co se mi na něm mohlo líbit. Poměrně malý, v reálu nic moc, už se mi na něm líbilo už jen to jeho BMW :mrgreen:

Mě by se asi líbil pořád, aspoň si nepolezeme do zelí :lol: Výška nic moc, 176 cm, jako já. Ale to nevadí, klidně by mi mohl celou noc zpívat a upírat na mě zasněnej pohled. On stačí ten hlas, slovenština a texty od Heviera :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20777
30.9.17 14:04

Mně se líbí Jessie Pavelka - fitness trenér z extrémních proměn.

@Nimie Zrovna jsem si říkala, ze by bylo pěkné to pojmout obecně. To bych si pak vybrala Lucii Bílou, je mi blízká a vubec nevím, proč. Třeba bych na to přišla a fakt bychom prokecaly celou noc jak dávné přítelkyně :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107025
30.9.17 14:15

Josh Holloway, Jonathan Rhys Meyers, Keanu Reeves

z ceskych mne nenapada nikdo..zamlada se mi libil Jiri Langmajer..ale to uz je starecek jako ja :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107025
30.9.17 14:18
@Lukana píše:
Taky se vám jak starnete libej starší a starší chlapi? Ve 20 jsem na cryricatnika říkala - Ježíš to je ale dědek…a ted, lehce po třicítce nad nim slintam a kolikrat i nad hezkým padesatnikem…projde kolem me 25 letej kluk a ani si toho ucha nevsimnu :lol:

bohuzel ne..cim vic starnu, tim vic se mi libi mladsi :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1835
30.9.17 14:34

Wow, to já bych si vybrala pornoherce :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32028
30.9.17 14:52
@Amys píše:
Mně se líbí Jessie Pavelka - fitness trenér z extrémních proměn.@Nimie Zrovna jsem si říkala, ze by bylo pěkné to pojmout obecně. To bych si pak vybrala Lucii Bílou, je mi blízká a vubec nevím, proč. Třeba bych na to přišla a fakt bychom prokecaly celou noc jak dávné přítelkyně :-)
:palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1388
30.9.17 15:52
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16471
30.9.17 16:31
@Tamtama píše:
Dolanský má všechno! :mrgreen:
:mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25897
30.9.17 16:59

Colin Firth, Alan Rickman, Pierce Brosnan, Sean Connery, Daniel Craig, Paul Newman, Javier Bardem, Michael Nyqvist, Robert Redford, Alain Delon, Jean Paul Belmondo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9022
30.9.17 19:33
@Paz píše:
Mě by se asi líbil pořád, aspoň si nepolezeme do zelí :lol: Výška nic moc, 176 cm, jako já. Ale to nevadí, klidně by mi mohl celou noc zpívat a upírat na mě zasněnej pohled. On stačí ten hlas, slovenština a texty od Heviera :kytka:

176 cm nemá. Já mám 168 cm a on je velmi podobně ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová