Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Ahoj všichni ![]()
Zakládám to jen tak pro zajímavost.. ![]()
Co říkáte na pořad TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS? Sledujte už 4 řadu tohoto pořadu? A co si o tom myslíte ![]()
@Petruna21 píše:
Ahoj všichni
Zakládám to jen tak pro zajímavost..
Co říkáte na pořad TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS? Sledujte už 4 řadu tohoto pořadu? A co si o tom myslíte
Nesleduji a myslím si o tom jen to nejhorší..????
Příspěvek upraven 09.09.17 v 21:35
@lachtanice86 píše:
Nesleduju, za mne blbost.
taky nesleduji, nějak mě to nechytlo ![]()
První díl byl fajn, od té doby hruza, jak masky, tak výběr zpěváků a písniček, tak výběr lidí co to zpívají..občas vidím nějaké číslo nebo se juknu bez reklam na youtube, ale nelíbí se mi to..určitě na to nekoukám v přímáku..ztráta času ![]()
My se s detma divame, zrovna v teto serii jsou prijemni a krasni lide, nam se to libi ![]()
Já sleuduji, sice si myslím, že to, co dávají na charitu, je směšná částka vzhledem k tomuu, jaké jsou celkové náklady na pořad, ale mně se to líbí, baví mě to ![]()
Viděla jsem dohromady jeden díl a to ještě u našich, protože na to občas koukají a teda nijak zvlášť mě to nezaujalo. Další díl jsem si už nepustila ![]()