S miminkem do domácího bazénu
- Fotoalbum (1)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
NumLock
22.6.25 09:15
@consi a kolik měla voda stupňů? Malé je 8 měsíců a také by jsme mohli do bazénu na zahradě, teplota vody je ale 28 stupňů to je ještě malé ze? Měla by mít myslím kolem 30?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
22.6.25 09:34
@Anicka776 píše: Více
Teplota co jí je příjemná, ale bacha na chlor a reakce na něj. Nám se syn dost osypal, vypadalo to, jak kdyby měl spalničky.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
22.6.25 09:59
@Temnástranasíly ajeje
a to vám vyskákali po jaké době pupinky? A kdyby náhodou co vám na to pomohlo?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit