S miminkem do domácího bazénu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
65457
17.7.10 21:16

Loni v srpnu…4 měsíce :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
NumLock
19.7.10 17:22

Změna,koupe se celý Petřík,páč by se umořil horkem :wink:

  • Citovat
  • Upravit
74
22.6.25 09:15

@consi a kolik měla voda stupňů? Malé je 8 měsíců a také by jsme mohli do bazénu na zahradě, teplota vody je ale 28 stupňů to je ještě malé ze? Měla by mít myslím kolem 30?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6695
22.6.25 09:34
@Anicka776 píše: Více

Teplota co jí je příjemná, ale bacha na chlor a reakce na něj. Nám se syn dost osypal, vypadalo to, jak kdyby měl spalničky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74
22.6.25 09:59

@Temnástranasíly ajeje :( a to vám vyskákali po jaké době pupinky? A kdyby náhodou co vám na to pomohlo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Plavecké kalhotky

  • (5) + 10 recenzí

Plenky Extra Care

  • (5) + 10 recenzí

Dětský plováček

  • (5) + 1 recenze