S novorozencem ven. Jak dlouho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deňa1995
Kecalka 138 příspěvků 28.07.19 11:57
S novorozencem ven. Jak dlouho?

Ahoj holky, mam holcicku ktera ma 9 dni. Dneska ma byt 33 stupnu a my by jsme s pritelem chteli jet k nasim na barak. Malou by jsme samozrejme meli nekde ve stinu a oblikla bych ji jen lehke saticky a byli by jsme venku cca 4-5 hodin. Nevadi to?

Reakce:
Jana206
Nadpozemská drbna 28313 příspěvků 28.07.19 11:59

@Deňa1995 U nás vcera prselo a dnes je pod mrakem :mrgreen: Pokud bude miminko ve stínu stromů, určitě ji tam bude lépe nez v bytě za zaluziemi. Nevadí to, venku může být treba celý den, jen ne na sluníčku.

kačka39
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 28.07.19 12:01

Do 33 stupňů bych ji nebrala. Ale jestli bydlíte v paneláku a máte je v bytě taky, tak asi lepší být venku. U nás je tak akorát, tady by jsi s ní venku mohla být pořád.
Nezapomeň že v kočárku může být daleko větší teplo.

Jana206
Nadpozemská drbna 28313 příspěvků 28.07.19 12:04

Podle mě, i když je teplota stejná, tak někde na vesnici v lesích a potocich je pocitově prostě líp. Mám dvě deti narozené koncem června a to první léto jsem s nimi trávila venku dost. V lesoparku kde je řeka, i u našich na vesnici. Nikdy jsem nikoho neprehrala ani nespalila. Jedno z dětí bylo třetí v pořadí a starší děti chtěly ven. Mimino s námi bylo i na koupališti, ve stínu stromů…

ugluk
Hvězda diskuse 47373 příspěvků 28.07.19 12:24

Já se snažím být tam, kde je líp. Takže pokud by byl v domě chládek a venku pařák, dítě bych ven netahala. Pokud uvnitř nedýchatelno a venku by to aspoň trochu profukovalo, beru ven. Venku důsledně chránit před sluníčkem.

Lnm
Kecalka 476 příspěvků 28.07.19 12:46

Mne rekla doktorka, nevychazet ven pokud je 30 a vic.

Váš příspěvek
Reklama