Salon De parfaite

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 16:07
Salon De parfaite

Neznáte někdo tento salon v Praze? Stojí to za to?

Reakce:
wildcherry
Neúnavná pisatelka 19139 příspěvků 03.09.19 16:08

Nebylo to tady uz predevcirem? A anonym z jakeho duvodu, mne to intimni neprijde.

petula.bir
Závislačka 2509 příspěvků 03.09.19 16:22

@wildcherry
Reklama?

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19139 příspěvků 03.09.19 16:25
@petula.bir píše:
@wildcherry
Reklama?
:nevim:
petula.bir
Závislačka 2509 příspěvků 03.09.19 16:31

@wildcherry
Pokud je to tu několikrat tak bych řekla, že taková skrytá reklama :lol:
A souhlasím na anonym není důvod :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 16:35

Reklama rozhodně ne. Jsem jen děsně nerozhodna. Dostala jsem se do proměny a nevím, zda vše komplikovat a jet, nebo se na to vyprdnout. Mám asi velké očekávání, že mi poradí, hlavně s oblékáním, samozřejmě udělají i pěkný účes… Ale zda kvůli tomu jet 3hodiny vlakem… Být tam celý den… Brát si na to volno… Potřebuji si zvýšit sebevědomí a nevím, zda je to to pravé ořechové. O reklamu se rozhodně nejedná.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19139 příspěvků 03.09.19 17:01
@Anonymní píše:
Reklama rozhodně ne. Jsem jen děsně nerozhodna. Dostala jsem se do proměny a nevím, zda vše komplikovat a jet, nebo se na to vyprdnout. Mám asi velké očekávání, že mi poradí, hlavně s oblékáním, samozřejmě udělají i pěkný účes… Ale zda kvůli tomu jet 3hodiny vlakem… Být tam celý den… Brát si na to volno… Potřebuji si zvýšit sebevědomí a nevím, zda je to to pravé ořechové. O reklamu se rozhodně nejedná.

Tak kdyz ses do promeny prihlasila a vybrali te, tak by byla skoda nejet.Max ze sebe vecer umyjes make-up a s vlasy jim nedovol nejakou extra silenost, at to muzes popripade nejak precesat. Obleceni ti podle me stejne nenechaji.

Lalelale
Kelišová 5440 příspěvků 03.09.19 17:01

Aha chápu. Takto, vyjela jsem si recenze na google a jsou vesměs špatné. Normálně zadej jejich jméno do google a vyjede ti to taky. Zahraniční klienti nespokojení a jedna česká klientka tam napsala opravdu hodně detailní a špatnou recenzi. Mají pár výborných recenzí od žen, které uvádějí jméno i příjmení: na 100% si troufám tvrdit, že to psal majitel, protože to všechno je psané úplně stejně a nepřirozeně salon vychvalují až do nebe. Popravdě, nešla bych tam. Zvýšit si sebevědomí je super, ale myslím si, že jsou jiné a lepší cesty. A zde bych asi předala štafetu @Ou která má knihu na všechno :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 17:15

A jak si zvýšit sebevědomí? mám pocit, že jsem totálně v p…i…neumím se oblékat, kombinovat oblečení… Neumím si ani nic pořádně koupit… Chtela bych aby mi někdo poradil, abych vypadala více žensky… Právě jsem spolehala na tu proměnu. Ale našla jsem diskuzi, kde byla proměna pro časopis svět ženy a hodně to tam paní kritizovala… Že na vás navleknou něco, co se třeba ani nehodí… Nebo velikostně nesedí… Jako na jednu stranu mě to strašně láká, ale na druhou stranu se bojím… Aby to nebyl trapas… Hlavně co tam napíšou apod… A hlavně… Potřebuji opravdu poradit a ne nechat na sebe navlect co mi nesluší…

Tiger-lily
Hvězda diskuse 35034 příspěvků 03.09.19 21:47

Jeď!!! Jsou jen dvě možnosti. Buď proměna dopadne podle tvých představ a to bude skvělé, že budeš mít nějaký návod k tomu, jak se česat, líčit, jaký typ oblečení vybírat, jaké barvy jsou pro tebe vhodné… anebo se ti proměna líbit nebude a tím pádem na to zapomeneš. Hlavu ti tam neutrhnou, tak jdi a zkus to.

Váš příspěvek
Reklama