Samovyšetření prsou během kojení

Anonymní
28.9.20 18:47

Samovysetreni prsou behem kojeni

Ahooj damy,
predem se omlouvam za anonym, mam tu zname i tchyni, tak je mi to neprijemne. Chtela jsem se zeptat, delate si pravidelne samovysetreni prsou? Ja sem tam ano, ale vzdycky jsem z tech vsech hrbolu a ruznych utvaru byla zmatena a vystresovana, ze jsem to delala spis tak okrajove. Nedavno jsem se dozvedela o tom, ze moje znama ma rakovinu prsou a vydesilo me to. Zacla jsem si pravidelne delat kontroly prs, ale jsem z toho vseho fakt zmatena. Obavam se, ze bych stejne nic nenasla :( premyslim o tom, ze se zitra objednam na ultrazvuk prs a necham si to vysvetlit odbornikem. Vcera jsem si nasla takovou tvrdsi bulku, ale takovych zvlastnosti je tak vic, tak jsem z toho akorat hrozne vystresovana. Myslite si, ze normalni lajk rozezna nador od mlecne zlazy? Ted kdyz kojim, tak tam muzu mit nejake zdurele bulky, ktere jsou soucasti mlecne zlazy, ne? Je mi 26 a mam pul rocniho syna. Myslim, ze moje uzkostlive stavy (nejen ohledne tohoto) jsou z casti zapricinene kojenim. Pres den funguji normalne, ale vecer se vzdycky stresuji negativnimi myslenkami, napriklad o tom, aby se synovi nekdy neco nestalo, aby jsme byli vsichni zdravi apod., kolikrat usinam vydesena, casto nemuzu usnout. Mozna to ani neni kojenim, ale tou novou odpovednosti za miminko. No zkratka mi hrabe a tak resim takove veci.

Omlouvam se za sloh a dekuji za precteni, popr za odpovedi. :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
665
28.9.20 18:53

Měla jsem prsa take dost hrbolata, když jsem kojila. Šla jsem k dr na vyšetření a bylo to ok, mléčné zlazky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
699
28.9.20 19:03

Jestli jsi u vzp tak myslim ze ted od 25 proplaci vysetreni utz
https://www.vzp.cz/…rcinomu-prsu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 20:36

@Adelkadd no ja si taky myslim, ze to bude neco fyzilogickeho, ale tak ten strach tam je :(
@Leenvecka Dekuji moc za info! :srdce: Uz jsem odeslala online objednavkovy formular a snad budu klidnejsi, jen prezit tyden ve stresu 8o

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama