Sárvár venkovní areál - kdy?

47095
9.4.17 22:30

sárvár venkovní areál - kdy?

Ahoj, chystáme se už podruhé do Sárváru. Poprvé jsme byli v listopadu a super.
Teď chci jet podruhé a třeba i vyzkoušet venkovní areál. Ale budu tam 2 dny s dětmi sama, tak si nejsem jistá, že když se dostaneme ven, tak budu schopná jít na nějaký dospělácký tobogan. 1 den tam bude i můj manžel, to by se dalo se prostřídat. Nebo bych dala děti do dětského koutku a mohla bych i na ty dospělácké tobogany.

Chci se poradit, od kdy tam ten venkovní areál funguje a kdy je reálné venku trochu pobýt? Je venku také teplá voda i v té zážitkové části? Je tam začátek května ještě hodně chladný? A co konec května, bude to výrazný rozdíl, když nepojedeme třeba 3.5., ale až 24.5.?

Dětem bude ke štěstí stačit i ten vnitřní areál, ale zase mě láká zkusit i ten venek.

Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9.4.17 22:37

My jsme tam byli loni v létě a po pár dnech se dost ochladilo (kvůli předpovědi jsme se rozhodli na poslední chvíli pro Maďarsko místo Rakouska a Alp) a venkovní bazény(kromě termálů) byly na koupání relativně chladné. Už nevím přesně, jak tam je teplá voda v těch netermálních, ale pokud je venku chladněji, tak ti bude zima. my se klepali i v létě :D ale je fakt, že šla zrovna studená fronta…naštěstí ale trvala jen tak 2 dny.

Nám jeden den celý propršel a strávili jsme ho uvnitř a ve venkovních termálech. ale víc dní by mě to asi nebavilo, to venkovní využití bylo fajn.

Ohledně počasí v květnu neporadím, my tam byli poprvé loni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47095
10.4.17 09:05

Díky moc… si právě začínám myslet, že ani na konci toho května to moc na venek nebude.
My tam byli tři dny a kluky to bavilo pořád hodně, takže z tohoto pohledu to bylo v pohodě. A to byl navíc jeden celý den vypuštěný hlavní dětský bazén :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 13:34

Můžu se zeptat, kde jste byli ubytováni? Taky přemýšlíme, že tam vyrážíme, tak hledám info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
10.4.17 22:01

Já tip na nějaké lepší ubytování nemám, my byli v kempu v termálech, v sobotu jsme se rozhodli a v neděli jeli, jedno místo na týden nám tam ještě naštěstí našli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47095
10.4.17 23:06

Já sháním vždycky přes Booking. Loni jsme byli v apartmánu Szollosi, bohužel ho teď na jaře zrušili a pojedeme zase jinam. Vyíbárm dle hodnocení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama