Šatní skříňka

13
5.1.21 17:41

Šatní skříňka

Ahoj všichni. Dnes se mé dobré kolegyni v práci stala taková věc. Delší dobu jsme v šatně cítili v šatně smrad doslova jako když pachnou popelnice. Tak pokladní chodili kolem skříněk a nejvíc intenzivně to cítili u skříňky mé kolegyně. Tak si ji zástupkyně vedoucí vzala stranou ať ukáže skříňku když ji otevřela, našli tam 2 zapomenuté plesnivé svačiny, tak to musela vyházet a skříňku vydesinfikovat a umýt. Byla jsem u toho a pomohla jsem ji s tím. Pak jsem ji ještě vyprovodila domu, je z toho fakt v háji a bojí se že se to zítra bude řešit na takzvaném našem „KOLEČKU“ před všemi zaměstnanci. Myslíte že se to bude řešit ještě zítra?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12920
5.1.21 17:44

@TaAdela No boze, tak tam zapomnela svaciny :nevim: :nevim: :nevim: U nas bychom se tomu zasmali :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K97
102
5.1.21 17:48

Záleží na kolektivu, nevím ale proč by se to mělo takhle rozmazávat.. každopádně já bych se tomu zasmála a uklidnila ji, popřípadě ji zítra před ostatními podržela. Fakt záleží na lidech, lidi jsou různí a v této době i dost zlí.. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1851
5.1.21 17:53

To pracujete v Mauthausenu nebo co???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1638
5.1.21 17:53

@TaAdela Šmankote, tímhle si zatěžovat hlavu a dělat nervy? :nevim: Jako jo, bylo by mi asi trapně, ale tak zas taková katastrofa se nestala, všichni to přežili a všichni jsme jen lidi, ne? Vzala bych to sportovně s tím, ale zas je otázka, jak moc je kolegyně citlivá a jaký jste kolektiv… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1851
5.1.21 17:56

Hlavně nechápu, jak si může nadřízený dovolit prohlížet někomu skříňku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74307
5.1.21 18:17
@Alriga píše:
Hlavně nechápu, jak si může nadřízený dovolit prohlížet někomu skříňku…

Tak podle popisu u toho kolegyně byla… a tedy upřímně, snad by měl být každý dostatečně soudný na to, aby když cítí smrad, si pro jistotu svoji skříňku zkontroloval, ideálně dřív, než to musí pro stížnosti ostatních řešit vedoucí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4767
5.1.21 18:48
@j.a.n.i1 píše:
Tak podle popisu u toho kolegyně byla… a tedy upřímně, snad by měl být každý dostatečně soudný na to, aby když cítí smrad, si pro jistotu svoji skříňku zkontroloval, ideálně dřív, než to musí pro stížnosti ostatních řešit vedoucí.

Třeba má covid a nic necítí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
5.1.21 18:51

Neboj, to přežiješ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74307
5.1.21 18:54
@Veru1987 píše:
Třeba má covid a nic necítí…

Pak by měla být ráda, že ji na to vedoucí upozornil… když to tedy nedokázala diskrétně některá z kolegyň :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat