Sebevražda rodiče

832
4.6.13 19:42

Sebevražda rodiče

Ahoj holky je to pul roku co se mi oběsil tata a ja se z toho nemuzu furt nejak dostat, mate někdo podobnou strasnou zkusenost??? :( :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3480
4.6.13 19:45

@Terka20 ahojky,to je mi moc lito.Muj tatka uz je 5 let mrtvi, ale po dlouhe nemoci a ja se stim porad nemuzu smirit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.13 19:48

Ahoj, i muj otec stejne zemrel.Ted uz mu dobre, tak ho nech v klidu. Precti si Bibli a pomodli se a najdes v tom utechu.

• Citovat
  • Nahlásit
832
4.6.13 19:48

Muj otec si vzal zivot kvuly dluhum, obesil se na zahrade v kulně, mamka ho ta nasla a ja jsem tam sla kdyz lezel na zemi nemohu si ten pohled vymazat a moc me to trapi chodim i k psych. ale nejak nevim jak dal :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3480
4.6.13 19:51

Bude to trvat nez se z toho dostanes, ale nikdy to poradne nevymazes z hlavy.ja videla tatku umirat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11341
4.6.13 19:51

@Terka20 můj brácha spáchal sebevraždu (za 5 dní to bude 3 měsíce). Dnes nám přišel dopis od notáře a teprve v pátek 14 bude rozptyl. My ho teda nenašli a jsem za to moc ráda… drž se, tak trochu vím, jak se cítíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
4.6.13 19:54

To uz mam za sebou, ano jemu je dobre ale my tady se mame jeste hur! :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
4.6.13 19:55

Je mi to moc lito holky :hug:!!!Muj pradeda se obesil na pude, deda(takze syn) si to nesl cely zivot. Nikdo se o tom nebavil, rodinne tajemstvi(nebo tehdy odstuda? Netusim).Nasla ho prababicka, manzelka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
4.6.13 19:55

:,( musi byt strasne, drz se!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
4.6.13 19:56

Chlapy to resi drastickymi zpusoby :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68277
4.6.13 19:56

Mně se rodič nezabil dobrovolně, ale zemřel a vzpamatovávala jsem se z toho skoro tři roky, bylo to složité. Chce to čas, nic jiného Ti víc nepomůže. Zkus sportovat a soustředit se na něco jiného, to pomohlo mně.

Příspěvek upraven 04.06.13 v 19:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4016
4.6.13 19:57

Můj táta sice sebevraždu nespáchal, ale zemřel na hodně agresivní a super rychlý typ rakoviny. Než jsme vůbec stihli přijmout informaci, že má rakovinu, bylo po všem.. ke konci měl pleny, ochrnutý krom pravé ruky, slepý, začínal hluchnout.. 48 let.. pracuji v ezoterice, s dušemi, atd.. a díky tomu jsem se s tím srovnala asi docela rychle.. samozřejmě, že chybí, mockrát jsem brečela, i po porodu syna, jakou by z něj měl děda radost.. hodně mi pomohlo vědění, jak to chodí po smrti, že je mu dobře, ulevilo se mu a je spokojený.. ty zemské emoce, truchlení, to neovlivní, ale trochu to pomůže.. drž se, je to strašně těžké. :( :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Marry11
4.6.13 19:59

Terka20:
smrt je hrozná věc věř mně ten obraz jak nemůžeš vymazat znám. Mám ho v ruzných okamžicích života taky.

A co se týká smrti já nezapomenla na babičku a už je to pomalu 8 let 8o pokaždý na ni myslím a to mám 2 děti a stále nic 8o

Já i když jednou budu umírat tak budu myslet nato zda se spolu sejdeme já jsem v tomto trochu střelec já v to věřím.

Bude líp, že si na to člověk musí zvyknout ale já tedy jsem zvyklá ale jsem pořád z toho neštastná ale časem bude asi lépe uvidíme.

• Citovat
  • Nahlásit
832
4.6.13 20:00

Porad premyslim jak se asi tet ma a co dela, jestly mezi zemi a nebem neco existuje a zda vidí co se tet deje a porad nas miluje porad nad tim musim premyslet :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.13 20:04

Ahoj, upřímnou soustrast- moji rodiče udělali tak velké dluhy před kterýma nyní utíkají a nám vyhrožují sebevraždou-prostě hrozný tlak a do toho jsem těhotná :,(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat