Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Ahojky.
Sem ve 21tt a malý má od včera neštovice 🤦♀️.
Já je měla cca 9 let zpět a pásový opar pred 2 lety. MUDr obvodní mně říkala, že sem je měla, takže už je chytnout nemůžu, že můžu být v klidu
Ale přesto du na gyndu kde mne veme krev na protilátky.
Noo, sem neklidná 🤦♀️