Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@mattule no klasicky na zádech jinak bez zásahu. Teda na břicho mi skákali, prý se mála vracela kvůli krátké šňůře..
@SlecnaSally aha,tak v tom pripade asi vysvetleni toho mega nastrihu a skakani po brise. poloha dela hodne
@Karlicka01 me mrzi, ja to znám.. měla jsem poranění III. Stupně, mam 4.mesice po porodu a stále mě cely hrozně boli. Nejhorší je to při stání. Tak pet vterin na miste a mam pocit že vypadne
Že nekdy bude sex si nedovedu ani predstavit. Dr. rikal ze tak rok to bude bolet. Jenze mam strach ze to neprestane bolet nikdy, vubec se to nelepsi.. jaké máš konkrétně problémy?
Dobrý den, chci se zeptat. Máme po šestinedělí, během porodu jsem byla 3× nastřihlá a měla jsem u stehů, ty mi vypadaly během týdne a chodila jsem na kontroly.
Chtěli bychom mít intimní styk, nebolí to, je to zahojené, jen jak mi vypadaly tak mi vespod zůstala malá dírka. Jak jste to měly vy?