Sexuální harašení v práci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 10:21
Sexualni haraseni?

Ahoj mam dotaz co si myslet o poznamce sefa, mame v praci dost striktni dresscode, nesmi nam byt videt rameny, musime mit silonky atd., dnes jsem si stezovala ze je v praci hrozne teplo, tak mi rekl ze si mohu sundat sako co mam pres saty, rekla jsem ze mam ale tilkove saty a sundala jsem si lehce sacko at je vidi, slo videt ze se mu to asi libi mel takovy zvlastni pohled, na to mi rekl at si to klidne sundam ze se budou mit zakaznici alespon na co koukat…co to znamena? Potom mi jeste uz po sundani rekl ze je moc tilkove nemam a zejsou vyriznute pekne ze je to ok.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lulina999
Kecalka 426 příspěvků 26.06.19 10:24

No jestli tohle považuješ za sexuální harašení…
Snažil se být vtipný a pak Tě uklidnil, že jsou šaty v pořádku a nejsou tak odhalující.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 10:25

@Lulina999 nepovazuji, proto je tam otaznik, ptam se co to je proc mel takovou poznamku :think:

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15229 příspěvků 26.06.19 10:26

Boze muj… :zed:
Mela bys ho okamzite zazalovat za sexualni haraseni, metoo hadr… :mrgreen:

Uslava
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 26.06.19 10:26
@Anonymní píše:
Ahoj mam dotaz co si myslet o poznamce sefa, mame v praci dost striktni dresscode, nesmi nam byt videt rameny, musime mit silonky atd., dnes jsem si stezovala ze je v praci hrozne teplo, tak mi rekl ze si mohu sundat sako co mam pres saty, rekla jsem ze mam ale tilkove saty a sundala jsem si lehce sacko at je vidi, slo videt ze se mu to asi libi mel takovy zvlastni pohled, na to mi rekl at si to klidne sundam ze se budou mit zakaznici alespon na co koukat…co to znamena? Potom mi jeste uz po sundani rekl ze je moc tilkove nemam a zejsou vyriznute pekne ze je to ok.

Jdi se někam ochladit. :zed: :zed: :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 10:28

@Hanka1 paneboze :zed: ptam se co si o tom mam myslet, ne ze je to sexualni haraseni :zed: spise me to i docela potesilo ale od nej na takove poznamky nejsem zvykla

Jencus
Ukecaná baba ;) 1318 příspěvků 26.06.19 10:29
@Anonymní píše:
@Lulina999 nepovazuji, proto je tam otaznik, ptam se co to je proc mel takovou poznamku :think:

No řekla bych, že je to normální chlap a hodil poklonu… Toť vše :mrgreen:

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15229 příspěvků 26.06.19 10:30
@Uslava píše:
Jdi se někam ochladit. :zed: :zed: :zed:

Asi tak, jinak ti zakladatelko slusne hrabe…

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2278 příspěvků 26.06.19 10:38

Nic to neznamená. Dnes už nežijeme v době, kdy žena poodhalí rameno a mužům se hrne krev tam, kam na veřejnosti nemá. Ten zvláštní pohled sis tam opravdu přimyslela. Zkouknul šaty, přišly mu v cajku, nemusíš se pařit. Tím to hasne.

Freeandwild
Kecalka 226 příspěvků 26.06.19 10:41

Normálně Ti zalichotil. Osobně tohle fakt za harašení nepovažuju a je mi to příjemné. Ale to musíš vědět sama :)

bartsch
Kelišová 5027 příspěvků 26.06.19 10:44

Zalichotil ti, aby tě potěšil, šaty ti odsouhlasil, vyšel ti vstříc, že se nemusíš pařit v saku… a ty hned s harašením :roll:

PeťulíJ
Kecalka 286 příspěvků 26.06.19 10:51

Harašení?? Ale notak :D :D

karkarka
Závislačka 3920 příspěvků 26.06.19 10:53

Spíš mi připadá, že chceš sefika sbalit a hledáš v jeho chování něco, co tam není.

carsa
Ukecaná baba ;) 1442 příspěvků 26.06.19 10:54

Mě by spíš zajímalo, kde děláš, že musíte mít silonky. Já pracuju v byznyse, mám na sobě pouzdrovky, otevřené střevíce a samozřejmě naboso.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 11:01

@carsa z duvodu anonymity nebudu rikat nazev ale firma nabizejici pronajem a prodej jachet

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama