Sháním color ball - pastelku ve tvaru kuličky

2969
24.10.13 19:19

Sháním color ball - pastelku ve tvaru kuličky

Ahoj,
dnes jsme byli u logopedky a ta nám pro maléhoo doporučila pastelku ve tvaru kuličky, která podporuje správný úchop tužek. Prý se to jmenuje color ball, ale nemůžu to nikde na netu najít. Vím, že sestra kdysi měla pro malého něco takového, takže koupit se to určitě dá, jen hledám marně.
Díky za případné odkazy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
224
24.10.13 19:23

http://www.obchod-ks.cz/…ika/Barevná%20kulička%20SES%20-%20Colorball%5B242%5D

třeba tady ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20807
24.10.13 19:23
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13787
24.10.13 19:24
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ve-ru
24.10.13 19:25

Asi to bude tohle :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
Jitka1976
24.10.13 19:27

Můžeš si jí vyrobit sama doma…stačí ti odřezky voskovek a forma na muffiny…dáš tam různé kousky voskovek a vložíš do trouby na cca 150 C…po pár minutách voskovky tají…rozpustí se…vyndáš z trouby, počkáš až to zchladne tak, abys to mohla vyloupnout z formy a nespálila se…má to mít konzistenci modelíny…vytvaruješ v dlaních kuličku…necháž v lednici dotuhnout…a maluješ… :mrgreen: můžeš udělat různě velké kuličky a jednobarevné, dvoubarevné, vícebarevné…atd…

  • Citovat
  • Upravit
2969
24.10.13 19:30

Holky moc díky, já tam totiž pořád zadávala color ball a nic nevyjelo. @Jitka1976 díky, ale to ji radši koupím, ta by vypadala :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35438
24.10.13 19:31

V prodejně koh-i-nooru

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jitka1976
24.10.13 19:33
@1024 píše:
Holky moc díky, já tam totiž pořád zadávala color ball a nic nevyjelo. @Jitka1976 díky, ale to ji radši koupím, ta by vypadala :mrgreen:

Ty snad nejsi tvořivá a kreativní SUPERMATKA…??? 8o :pocitac: :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
sophinka1
24.10.13 19:36

Měli jsme ho, jako je to pohodlné pro dítě, ale že by to mělo vliv na dobrý úchop? to asi ne. :think:

  • Citovat
  • Upravit
2969
24.10.13 19:38

@Jitka1976 Právě že ne :oops:,já radši navařím, napeču. Já i to cukroví mám výborny, ale ošklivý a tchýně naopak hnusný, ale líbivý :mrgreen:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2969
24.10.13 19:39

@Timinka Tak snad paní logopedka ví co doporučuje :nevim:. Syn ji drží jak prase kost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sophinka1
24.10.13 19:42

@1024 :think: my jsme teda měli jinej tvar -kolo a dokola byly barvy, tyjo ale osobně jsem si právě říkala, že se to drží děsně :mrgreen: darovala jsem do školky :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
Ve-ru
24.10.13 19:54

@1024 A ještě mě napaadlo, že ji mívali v Pompo hračkárně, tak jestli ji máš někde poblíž… 8)

  • Citovat
  • Upravit
7182
24.10.13 20:38
@Ve-ru píše:
@1024 A ještě mě napaadlo, že ji mívali v Pompo hračkárně, tak jestli ji máš někde poblíž… 8)

To jsem zrovna chtěla napsat. V Pompu ji mají.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek