Silný výtok ve 23. týdnu těhotenství

7.7.15 13:40

Silný výtok ve 23.tt

Holky, měla některá z vás opravdu silný výtok od cca. 20.tt ?
Intimku měním až 3× za den
Co se týče struktury, barvy apod. nejsou žádné anomálie, jen je toho opravdu dost…Může být silný výtok taky z těch veder, co teď jsou??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26750
7.7.15 13:51

@S.N.A.Ž.I.L.K.A.XX zalezi, co to je za vytok. Taky by ti mohla utikat plodovka. Rozhodne bych to konzultovala na gynekologii. Ja nemela vytok v tehotenstvi vubec nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 13:54

Otázkou pak je, jak rozeznat odtok plodovky od silného výtoku : / jak říkáš, asi raději zkonzultovat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
7.7.15 13:56
@S.N.A.Ž.I.L.K.A.XX píše:
Holky, měla některá z vás opravdu silný výtok od cca. 20.tt ?
Intimku měním až 3× za den
Co se týče struktury, barvy apod. nejsou žádné anomálie, jen je toho opravdu dost…Může být silný výtok taky z těch veder, co teď jsou??

urcite zajit k dr a nechat se prohlidnout zda to není plodovka nebo at nabere stery a posle to na kultivaci :roll:

• Citovat
  • Upravit
26750
7.7.15 14:01
@S.N.A.Ž.I.L.K.A.XX píše:
Otázkou pak je, jak rozeznat odtok plodovky od silného výtoku : / jak říkáš, asi raději zkonzultovat..

No, to je otazkou…to s tim chodis tri tydny a nic s tim nedelas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 14:11

Minulý týden jsem byla na velkém ulrazvuku a vše bylo v pořádku. Nejsem typ, co ho začne svědit nos a hned s tím někam běží. Do nemocnice se ale samozřejmě pro jistotu zastavím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
7.7.15 14:15

@S.N.A.Ž.I.L.K.A.XX no, mit v pulce tehotenstvi denne tri mokre vlozky mi jako banalita typu svedeni nosu neprijde, ale tak je to tvoje vec. A na tom utz jsi to zminila, ze mas tento problem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1096
7.7.15 14:43

@S.N.A.Ž.I.L.K.A.XX
Ty výtoky jsou normální (pokud nesvědí, nebo nezapáchají). Já je mám celé těhotenství v různých intenzitách. Teď jsem ve 32tt a zrovna je silnější. Doktor ti na to může napsat globule, které to trochu zmírní ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1041
8.7.15 07:45

@S.N.A.Ž.I.L.K.A.XX Já ho měla celé těhu, jak píše @Janča91 někdy míň, někdy víc.. Ale pro Tvůj klid si skoč k lékaři, tím nic nezkazíš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.15 09:00

@Janča91 jj, přesně to samé byl můj případ :-)teď mám to „sušší“ období, dle dr. je to naprosto normální.. vše je ok a mimi hezky roste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1096
26.7.15 15:48

@S.N.A.Ž.I.L.K.A.XX
Byla jsem asi 3 týdny zpátky u jiného gynekologa a ten si při prohlídce výtoku všiml a řekl mi, že mi napíše globule, že se to musí před porodem vyčistit, že by tam pak prý něco mohlo prasknout (nevím přesně co). Takže si po tom 30tt raději o ty globule řekni, kdyby to nepřestalo. Jinak mě to ted po globulích přestalo, ale od včera mám zase malinký výtok :roll: začarovaný kruh

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama