Šití na stroji - sháním rady a nápady od zkušenějších
- Fotoalbum (4)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
A tu 05 mas, ked prepnes packu, tak je pod 1 2 a 3
Je to nejaky speci steh na nieco konkretne, ale ja s tym stepujem, pripadne sijem nieco, co potrebujem aby bolo pevne a naozaj drzalo.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Ráchelia Máme stejný stroj, ty stehy v druhém řádku jsou pro šití pružných látek (upletů), a přepíná se to na ta písmenka S, L stretch.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tyhle rukavice vypadaji hezky http://www.fleecefun.com/…pattern.html
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Bábi Zlopočasná A ta 1,2,3 jak jsou ty III (3 čárky) to dělá jako jedna jehla? Nebo v návodu psali i o upevnění dvou jehel a to jsem taky ještě nezkoušela…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Lucka_ova Jéé, děkuju, záhada odtajněna
A šila jsi s tím někdy? Já jsem to šila obyčejně tím rovným v úpletu…Je to velký rozdíl?
Ještě něco speciálního umí ten náš stroj?
(ale jsem s ním spokojená, šije krásně ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@kerol80 Děkuju, vypadá to celkem přehledně, to bych mohla pochopit i já
Tento návod jsem nenašla, moc moc děkuju!
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
S dvoma ihlami nesijem… ani neviem ci to moj stroj dokaze.. moj proste presije kazdy steh trikrat… je z toho „hrubsi“ sev, viac ho je vidiet, a ja verim ze je aj pevnejsi.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Ráchelia Já s tím šila tílka z úpletů, ty stehy jsou takové zvláštní, měly by prý vydržet větší námahu jak ta látka pruží. Měla jsem i elastickou nit, ale děsně se mi to drchmalo ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tipy a nápady k šití na miminka i větší děti naleznete i na novém blogu www.jeduvsiti.cz
Příspěvky budou postupně přibývat.)
- načítám...
- Citovat
- Zmínit