Skládací koloběžky

2529
6.11.08 15:45

Skládací koloběžky

Ahoj sháním pro dvě děti skládací inlainové koloběžky a vůbec se v nich nevyznám poradte mi nějakou značku co už máte a víte že je dobrá a bezpečná.Nevím jestli koupit do 50 kg nebo radši do 100kg pro dospělí aby na ní dosáhli.Našla sem jich mnoho od 400kč až 3000 tolik za ní teda dát nechci.Jestli jsou ty levný stejně dobrý.
Děkuji za rady ZUZAN

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1235
6.11.08 16:49

Ahoj,
my jsme asi před šesti lety koupili koloběžku JD Razor asi za 1500,– a doteď ji máme a je pořád super a bez poškození. Kupovali jsme ji jako pro nás dospělé, ale teď na ní jezdí Mates. Má nosnost 100kg, takže bych také doporučovala raději s větší nosností a ne za pár stovek s malou nosností. Takhle na ní můžeme jezdit i my, když už je Mates unavenej. Stačí si jen vytáhnout řidítka.
I když na ní jezdíme po kolikrát hnusným terénu s kamínkama (tady se místo soli sypou kamínky), tak jsou kolečka pořád ve velmi dobrém stavu. Skládat a rozkládat jde krásně lehce.
Našla jsem na netu dvě této značky, ale přesně tu naší už asi nedělají..
M.

Možná je to tahle:
http://shop.velotocik.cz/?…
Má i ten pásek, který se dá dát přes rameno (to taky využívám, když koloběžku v klidu hodím přes rukojeť kočárku), ale ta naše má větší nosnost. Nicméně tahle by měla stačit, když ji budete mít jen pro děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
307
30.11.15 14:30

skládací koloběžka pro děti 6 a 8 let

Rádi bychom koupili k vánocům dětěm koloběžky, asi ty skládácí. Budou jezdit jenom po asfaltu, max. po zahradě. Na delší trasy máme všichni kola.
Vůbec se v nich ale nevyznám, doporučítě mi nějaké? Cenově asi tak max. do 1200,–, nostnost nevím, zda bude stačit těch 50 kg nebo raději větší?
děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2097
30.11.15 14:59
@lumpisek píše:
Rádi bychom koupili k vánocům dětěm koloběžky, asi ty skládácí. Budou jezdit jenom po asfaltu, max. po zahradě. Na delší trasy máme všichni kola.
Vůbec se v nich ale nevyznám, doporučítě mi nějaké? Cenově asi tak max. do 1200,–, nostnost nevím, zda bude stačit těch 50 kg nebo raději větší?
děkuji moc

Loni dostal 8letý tuhle :
https://www.insportline.cz/…-xc145/cerna
větší kolečka jsou lepší na drobné nerovnosti, jezdí dobře, spokojenost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
458
30.11.15 15:20

Kupovali jsme v Decathlonu za 1500, ale maji i levnejsi. Znami ji maji taky a jsou spokojeni. Maji nosnost 100 kg a jezdni na nich spolecne s detmi.
Jeste jsem videla za cca 900 ve Sportisimu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama