Školka Praha 5 - volná místa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eva 13
Kelišová 6006 příspěvků 24.09.14 13:19
školka Praha 5/ volná místa??

Dobrý den,
sháním informace ohledně školky na Praze 5, v okolí ul. Makovského?
Je tam poblíž mateřská školka? A ještě by mne zajímalo zda mají dostatek volných míst :think:
Bydlím na Praze 7, školek je tu málo a dětí moc, syn se narodil v listopadu 2012, potřebovala bych ho umístit do školky příští rok v listopadu (musím se po třech letech vrátit do práce)
V Řepích pracuji…
Děkuji za informace :kytka:
 Eva

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Run
Generální žvanilka 20654 příspěvků 24.09.14 13:21

@Eva 13 je to Praha 17 ;) školky berou děti narozené do 30.10.2011 bez problémů. Navíc se otevírala další třída, zápis proběhl. Jinak jsou tu školky čtyři, všechny jsou tak u sebe, že je skoro jedno, kterou vybereš. Podmínkou je ovšem trvalý pobyt..

Run
Generální žvanilka 20654 příspěvků 24.09.14 13:22

Tak to bylo letos, přístí rok by se mohl dostat, možná to rozšíří kvůli té třídě navíc.

Eva 13
Kelišová 6006 příspěvků 24.09.14 13:24
@Sibyla0 píše:
@Eva 13 je to Praha 17 ;) školky berou děti narozené do 30.10.2011 bez problémů. Navíc se otevírala další třída, zápis proběhl. Jinak jsou tu školky čtyři, všechny jsou tak u sebe, že je skoro jedno, kterou vybereš. Podmínkou je ovšem trvalý pobyt..

děkuju za informace :kytka:

Run
Generální žvanilka 20654 příspěvků 24.09.14 13:27

Jo a teda dodám, že školka Pastelka tyhle děti nebrala, jako jediná. Já dávala přihlášku všude, tak to vím :mrgreen: Pastelka měla spoustu dětí z loňska, tak se na ty tříleté nedostalo.. Jestli chceš konkrétní informace, tak ti napíšu SZ, ať někoho neurazím. Bude to moje subjektivní zpráva :P

Eva 13
Kelišová 6006 příspěvků 24.09.14 13:30
@Sibyla0 píše:
Jo a teda dodám, že školka Pastelka tyhle děti nebrala, jako jediná. Já dávala přihlášku všude, tak to vím :mrgreen: Pastelka měla spoustu dětí z loňska, tak se na ty tříleté nedostalo.. Jestli chceš konkrétní informace, tak ti napíšu SZ, ať někoho neurazím. Bude to moje subjektivní zpráva :P

Ok, prosím o ty informace do SZ, díky.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 24.09.14 13:35

Nejsem si tedy jistá, že listopadové vezmou, letos to měli do toho 30.10., dost pochybuju, že to příští rok bude jinak, od listopadových ani snad nebrali přihlášky. no uvidíte, ale moc bych na to nespoléhala. :think:

Arumba
Závislačka 3898 příspěvků 24.09.14 13:37

U nás teda byly všechny body jen za bydliště v městské části. Za další jako věk a sourozenec byl jeden bod, za bydliště myslím 30. Jedná se o Černý Most, ale co vím tak je to takhle všude. Takže dítě z jine části Prahy mělo smůlu. Navíc když budeš nemocná apod, tak budeš jezdit přes půlku Prahy dát dítě do školky

Run
Generální žvanilka 20654 příspěvků 24.09.14 13:37
@slavuska1 píše:
Nejsem si tedy jistá, že listopadové vezmou, letos to měli do toho 30.10., dost pochybuju, že to příští rok bude jinak, od listopadových ani snad nebrali přihlášky. no uvidíte, ale moc bych na to nespoléhala. :think:

přihlášky nebrali, aby si nezkazili statistiku :mrgreen: V Socháňce je třída navíc, tak když bude za rok méně dětí, tak to třeba zase posunou. A co malej, líbí se mu tam? Zase jsme vás viděla, ale nebyl zrovna čas se hlásit ;)

Eva 13
Kelišová 6006 příspěvků 24.09.14 13:42
@Arumba píše:
U nás teda byly všechny body jen za bydliště v městské části. Za další jako věk a sourozenec byl jeden bod, za bydliště myslím 30. Jedná se o Černý Most, ale co vím tak je to takhle všude. Takže dítě z jine části Prahy mělo smůlu. Navíc když budeš nemocná apod, tak budeš jezdit přes půlku Prahy dát dítě do školky

bohužel si nemůžu moc vybírat :nevim:
Do školky jít musí, páč já musím do práce :(

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 24.09.14 13:42

@Sibyla0 třeba jo no, já jen chtěla být spíš realista než optimista :lol: Malýmu se tam líbí, ten je spokojenej, akorát mě se nelíbí ráno vstávat :pocitac: :roll: malá už tam chodí, nebo až od narozenin? :) tak třeba příště, až bude víc času :lol:

Run
Generální žvanilka 20654 příspěvků 24.09.14 13:48

@Eva 13 jo a Socháňovou budeš mít stejně nejblíž, je to za těma velkýma panelákama s tím novým podchodem.

Run
Generální žvanilka 20654 příspěvků 24.09.14 13:51

@slavuska1 Ještě ne, ale chodíme s nima na písek :mrgreen: Protože ještě dodělávají zahradu, tak chodívají na hřišťátko vedle školky a samy nás zvaly. Učitelky jsou hrozně fajn a mají ve třídě spoustu říjŇátek, takže jim tam momentálně chodí asi devět dětí, tak to mají snazší.. A když o nich mluví, tak mám skoro pocit, že nemuseli vůbec nic umět. Chválí každou kravinku :P

Eva 13
Kelišová 6006 příspěvků 24.09.14 14:09
@Sibyla0 píše:
@Eva 13 jo a Socháňovou budeš mít stejně nejblíž, je to za těma velkýma panelákama s tím novým podchodem.

děkuju i za info v SZ :potlesk: :mavam:

Arumba
Závislačka 3898 příspěvků 24.09.14 14:29

@Eva 13 no to je jasný, myslela jsem to tak, že je lepší v místě bydliště školka. I vzhledem k těm podmínkám. přijetí. Já dojozdim.do práce přes celou Prahu z Cernaku do Motola a dceru jsem dala.do školky na Černák, jinde by ji ani nevzali. Ale i kdyby, tak u práce bych ji nedala. Z toho důvodu co jsem psala ze kdyz nepujdes do práce kvůli nemoci nebo služební cestě, tak kdo by ho tam přes celou Prahu vezl. Stejně tak při změně práce…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >