Slabý oční kontakt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 22:10
Slaby očni kontakt

Dobry den. Mohla bych se zeptat zda jste se setkali s tim, ze dite se vyhybalo ocnimu kontaktu a pritom bylo „v poradku“? Tzn bez diagnozy? Jde o to ze nas dvoulety ma kratky ocni kontakt… z dalky jeste ale kdyz je blizko a mluvim na neho tak se vetsinou diva mimo. Kdyz chce neco on tak je to lepsi… ale celkove ma ho slabsi uz od narozeni, diky za nazory

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Le_lenaz
Kecalka 106 příspěvků 06.04.19 22:20

Nemůže to mít třeba souvislost s tím že neudrží pořádně pozornost, což je u tak malých dětí normální?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 22:23

No jako zivsi je, ale znam i mnohem aktivnejsi deti ktere se do oci dokazou divat. On ma hlavne problem se divat kdyz je blizko… z dalky to jeste jde

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 06.04.19 22:41

A nemá spíš nějakou oční vadu?

Heivka
Závislačka 3932 příspěvků 06.04.19 22:43

@lalaláček Taky mě to napadlo, kamarádů syn měl taky kolem druhého roku problém s očním kontaktem na blízko, šli k doktorovi jestli je v pořádku a za tři měsíce měl brýle a oční kontakt normální :palec:

Janli
Echt Kelišová 8425 příspěvků 06.04.19 23:08

Zajdi s ním na oční a nech ho vyšetřit. Tohle spíš vypadá na oční vadu.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 07.04.19 00:18
@Anonymní píše:
Dobry den. Mohla bych se zeptat zda jste se setkali s tim, ze dite se vyhybalo ocnimu kontaktu a pritom bylo „v poradku“? Tzn bez diagnozy? Jde o to ze nas dvoulety ma kratky ocni kontakt… z dalky jeste ale kdyz je blizko a mluvim na neho tak se vetsinou diva mimo. Kdyz chce neco on tak je to lepsi… ale celkove ma ho slabsi uz od narozeni, diky za nazory

Kamarádův syn rád sedával přímo před televizí. Mysleli si ok, ale nedávno ho vzali k lékaři a 6 dioptrií.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 06:36

No tim to asi nebude. V roce jsme byli u ocniho a naprosto v poradku (sice mi prislo ze to vysetreni udelal bleskovou rychlosti) tak kdo vi. Alenzase slozi puzzle, vidi kde jaky drobek a v knizce pozna vsechno.. tak ve zraku by fakt nemel byt problem :nevim:

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 07.04.19 07:33

Moje děti se taky vyhýbají. Ale to mají po mě, prostě to nemám ráda, necítím se svá, když někomu stále koukám do očí při rozhovoru

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 09:15

@lupilka.cz take to tak mam. Ale proste kdyz vidim jine, stejne stare deti, jak se umi krasne divat do oci tak to ve me hloda. Tak proto se ptam. Cloveka to vydesi kdyz zacne googlit..

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 07.04.19 09:32

Moje děti jsou trochu starší, u 5letwho vím, že je stydlin. On ten kontakt I naváže, ale hned se stydí…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 11:02

@lupilka.cz jo to ne naprosto stejne. Navaze ale nevydrzi se divat. A to mel kd mala?

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 07.04.19 18:38
@Anonymní píše:
@lupilka.cz jo to ne naprosto stejne. Navaze ale nevydrzi se divat. A to mel kd mala?

Nemyslím, spíš později, když začal být stydlin

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 19:18

@lupilka.cz aha, u nas to je od narozeni

superM
Nováček 8 příspěvků 14.04.19 11:54

Co takhle oční kontakt s ostatními, tati, babičko?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama