Slabý průjem jako naznak blížícího se porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nellls
Nováček 5 příspěvků 11.09.18 16:46
slabý průjem jako naznak blížícího se porodu?

Ahoj, chtěla sem se zeptat jen na názor.
Mám 4 den slabý průjem(jednou denně). V pátek mě pustili z nemocnice, mám zkrácený čípek na 17mm, bříško mi netvrdne, jsem na začátku 35.týdne.
a taky mě 4 den večer velice intenzivně(že se skoro nemůžu zvednout a posunout na posteli) bedra a kříže.
myslíte si, že je to nějaký malý náznak, že se něják blíží porod?
děkuji moc a nezlobte se, pěkný zbytek dne…

Reakce:
smudlinky
Závislačka 2613 příspěvků 293 inzerátů 11.09.18 17:51

bedra a kříže můžou být křížové bolesti doprovázející porod, průjem jsem měla tuším týden před porodem, ne před samotným porodem. Pokud by se ti nezdálo, zajděte do porodnice, určitě se na tebe podívají

Nellls
Nováček 5 příspěvků 11.09.18 17:53

děkuji moc…
uvidím co se bude dít, a kdyby se cokoliv zhoršovalo,nebo se k tomu něco přidalo, nevaham a jedu…

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >