Slabý průjem jako naznak blížícího se porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nellls
Nováček 5 příspěvků 11.09.18 16:46
slabý průjem jako naznak blížícího se porodu?

Ahoj, chtěla sem se zeptat jen na názor.
Mám 4 den slabý průjem(jednou denně). V pátek mě pustili z nemocnice, mám zkrácený čípek na 17mm, bříško mi netvrdne, jsem na začátku 35.týdne.
a taky mě 4 den večer velice intenzivně(že se skoro nemůžu zvednout a posunout na posteli) bedra a kříže.
myslíte si, že je to nějaký malý náznak, že se něják blíží porod?
děkuji moc a nezlobte se, pěkný zbytek dne…

Reakce:

smudlinky
Závislačka 2555 příspěvků 348 inzerátů 11.09.18 17:51

bedra a kříže můžou být křížové bolesti doprovázející porod, průjem jsem měla tuším týden před porodem, ne před samotným porodem. Pokud by se ti nezdálo, zajděte do porodnice, určitě se na tebe podívají

Nellls
Nováček 5 příspěvků 11.09.18 17:53

děkuji moc…
uvidím co se bude dít, a kdyby se cokoliv zhoršovalo,nebo se k tomu něco přidalo, nevaham a jedu…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >