Sledujete farmáře?

1248
10.3.17 19:31

Sledujete farmáře?

Ahoj. Minulý pátek začli na Barrandově dávat farmář hledá ženu-návraty. Dnes bude další díl. Sledujete to? Já ano a hrozně mě to baví sledovat, jak ti chlapi dopadli :) Nejvíc jsem zvědavá na Jirku Čočka a toho Zdenka, co měl nápadnici Irenu.Jsem celá natěšená na dnešní díl :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

49241
10.3.17 19:36

:mavam: já jo.. já jsem na tyto pořady úchyl :oops:
Výměna, Farmář, Mama ožeň ma… :oops:
prostě relax

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11213
10.3.17 19:37

Minule jsem se dívala a celkem se mi to líbilo :) I když je škoda, že se u nás nevyskytujou až takový nápadnice, jako byla třeba na Slovensku Martinka z Turca. To nemělo chybu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2205
10.3.17 19:38
@jdukolem píše: :mavam: já jo.. já jsem na tyto pořady úchyl :oops:
Výměna, Farmář, Mama ožeň ma… :oops:
prostě relax

Mama ožeň maaaaaaa, to byla moje srdcovka :srdce: :lol: sem se u reality show snad nikdy tak nepobavila :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 19:40

@LadyBrigit taky koukám :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
10.3.17 19:40

Ty jo díííííííík málem jsem zapomněla!

• Nahlásit
  • Citovat
49241
10.3.17 19:41
@Lady Bee píše:
Mama ožeň maaaaaaa, to byla moje srdcovka :srdce: :lol: sem se u reality show snad nikdy tak nepobavila :lol:

ano ona i slovenská Výmena a Farmár jsou lepší..nějak ty reality show líp umí nebo co

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4172
10.3.17 19:42

Taky budeme koukat, nejradši na to koukám kvůli tomu prostředí, to jsou krásné záběry. Většina těch farmářů mi přijde nepoužitelná pro vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2205
10.3.17 19:48
@jdukolem píše:
ano ona i slovenská Výmena a Farmár jsou lepší..nějak ty reality show líp umí nebo co

No jednoduše tam dávají větší exoty a pak je to větší sranda :mrgreen: a pamatuješ si toho farmáře, jak se tam na začátku v nějaký tý chatě všichni snad první den spolu vyspali, nebo vožrali apod.? :lol: To byl hodně velkej hardcore :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2205
10.3.17 19:51
@Paola21 píše:
Taky budeme koukat, nejradši na to koukám kvůli tomu prostředí, to jsou krásné záběry. Většina těch farmářů mi přijde nepoužitelná pro vztah.

No mě přijdou kolikrát nepoužitelní i pro to farmaření :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
10.3.17 19:52
@Lady Bee píše:
No jednoduše tam dávají větší exoty a pak je to větší sranda :mrgreen: a pamatuješ si toho farmáře, jak se tam na začátku v nějaký tý chatě všichni snad první den spolu vyspali, nebo vožrali apod.? :lol: To byl hodně velkej hardcore :lol:

jj pamatuju
a pamatuješ si toho - Mama ožeň ma -v teplákách co měli všichni brýle slepený izolepou a pomalu hliněnou podlahu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4172
10.3.17 19:55
@Lady Bee píše:
No mě přijdou kolikrát nepoužitelní i pro to farmaření :lol:
:mrgreen: to je fakt
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2205
10.3.17 19:58
@jdukolem píše:
jj pamatuju
a pamatuješ si toho - Mama ožeň ma -v teplákách co měli všichni brýle slepený izolepou a pomalu hliněnou podlahu?

Toho si pamatuju dobře :lol: ten byl snad i v těch extrémních rodinách :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3484
10.3.17 20:08

Já jsem docela koukala na to, že mají ta sebou Adriana s Petrem rozvod. Ještěže se dali znovu dohromady. Cocek neměl chybu, nezapomenutelný hlasky.
Slovenský se mi nelíbí, připadá mi, že tam schválně vybírají blázny. Mohli by zase dávat hledá se táta nebo máma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
10.3.17 20:09

:pankac: už to bude.. čajík, sušenky a jdeme na to 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama