Reklama

Slevy do Siko koupelen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wape
Závislačka 3356 příspěvků 02.06.10 22:04
Slevy do Siko koupelen

Od včerejšího dne mají chodit do schránek poukázky na slevy do Siko koupelen. Bohužel nám do schránky nic nechodí a obávám se, že toto nás též mine. Máme v plánu dost velkou útratu v tomto obchodě. Mohla bych Vás poprosit, jestli to někomu přijde, že byste mi to zaslali? Náklady na toto zaslání samozřejmě uhradím :-)
Předem moc děkuji všem dobrým duším :-)

Reklama

Reakce:

jjelena 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.10 22:39

Wape, a co to má být za poukázky? Já ti je zcela určitě nepošlu, protože pokud je dostaneme, tak je využijeme, ale o týhle akci nic nevím. Vím jen o „2+1 zdarma“, což využijeme taky.

Luciska001
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 02.06.10 22:42

Ahoj. Poslu ti je jestli chces. Mame 2 :-)

wape
Závislačka 3356 příspěvků 02.06.10 22:43

Byla jsem v úterý v Siko koupelnách a paní mi to tam ukazovala. Prostě takové malé poukázky a že od úterka je budou roznášet. Bylo tam například mínus dvacet procent na sanitární keramiku atd.
Akci 2plus1 využijeme určo taky, ale ty letáky s tím prý jdou také kombinovat…
Tak dobře vyberte :-) Jakou koupelnu máš vyhlédnutou? Že jsem tak zvědavá :-)

jjelena 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.10 22:47

Wape, obklad ještě vybraný nemáme, ale určitě to bude vana Rosa se zástěnou, to už máme zkušenost z bytu. A na podlahu do obýváku a kuchyně to bude nejspíš dlažba GALILEO od RAKa, ta nejtmavší.
Obklad si ale představuju nejpíš bílý a doplněný o výraznou oranžovou. Což byla ale celkem problém sehnat, když jsme před dvěma lety rekonstruovali byt, všechny byly strašně mdlý odstíny, tak nakonec jsme měli modrou, ale ted se asi necháme inspirovat na místě. Včera jsem si objednala jejich nový katalog, abych propočítala, co se nám vyplatí v tý akci.

A co vy?

jjelena 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.10 22:50
:nevim:

Příspěvek upraven 03.06.10 v 09:16

jjelena 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.10 22:57

http://www.siko-koupelny.cz/…o-rosso.html

http://www.siko-koupelny.cz/…A/india.html

Ted jsem jukla na www, ale nic mě tam nijak zvlášt teda neuchvátilo, snad jen to červený, ale to je moc moderní a brzo okoukatelný a to oranžový je něco na způsob toho, co si předstvauju, ale přijde mi to nevýrazný, tak uvidíme na místě.

Ernata
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 03.06.10 02:05

jestli má někdo zájem, tak ten kupón nám včera přišel, ale my ho nevyužijem…

wape
Závislačka 3356 příspěvků 04.06.10 13:32

Ernata předem moc díky :-) jsi zlatá :-)

Jelena tak my máme vybráno toto :-)
http://www.siko-koupelny.cz/…X/silex.html

A dokonce jsem dnes ty kuponky jedny našla u tchánů ve schránce, což je super, protože koukám, že jich budeme potřebovat co nejvíce.

Je tam
15 procent na obklady, dlažby (jednu položku nákupu)
15 procent na vany, kouty, baterie (na jednu položku nákupu)
20 procent na cokoliv (jedna položka)
15 procent na sanitu, nábytek (jedna položka)

Takže při našem jednom sprchovém koutu, jedné vaně, třech WC atd toho fakt využijeme :-)

A ta akce platí pouze do 30.6.

Sne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.10 10:53
Sháním kupónek

Kdyby měl ještě někdo slevové kupónky od Sika, tak bych měla zájem. Moc děkuji :kytka:

klenice
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 10.04.15 08:22

Ahoj děvčata, moc prosím, nepracujete některá v Siku, popř. nemáte některá možnost vyšších, než 15% slev? Samozřejmě bych kompenzovala ;) Děkuji za reakce!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >