Smlouva na dobu určitou - podpora

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 06:04
smlouva na dobu určitou-podpora

Ahoj holky mám v práci smlouvu na dobu určitou do konce roku. Zajímalo by mě jak se počítá podpora v případě že mi zaměstnavatel smlouvu neprodlouží. Vím že výše podpory záleží na tom jestli mi dá výpověď zaměstnavatel a nebo odejdu dohodou ale možnost neprodloužení podpory jsem nenašla.

Poradí mi někdo?

Reakce:
kobližek5
Kecalka 117 příspěvků 09.10.14 06:40

Když ti neprodlouží smlouvu tak máš podporu jako kdybys dostala výpověď.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 06:45

@kobližek5 a oni zjišťují jestli to neprodloužil zaměstnavatel a nebo jestli jsem já nechtěla?

kobližek5
Kecalka 117 příspěvků 09.10.14 06:51

To nejspíš né. Prostě skončila smlouva tak to asi víc řešit nebudou.

Tunrida
Hvězda diskuse 49274 příspěvků 09.10.14 06:52
@Anonymní píše:
@kobližek5 a oni zjišťují jestli to neprodloužil zaměstnavatel a nebo jestli jsem já nechtěla?

Ne, prostě smlouva skončila, víc je nezajímá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 06:56

@RadkaCh tak díky za odpověď hledala jsem na netu a tahle otázka tam byla ale vždy bez odpovědi

jb93
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 10:57

Souhlasim s holkama..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >