Smluvní pokuta operátor

Anonymní
23.12.19 12:40

Smluvní pokuta operátor

Ahoj holky,

stalo se vám někdy něco podobného? Zapomněla jsem zaplatit telefon, hektické období, přišla upomínka, já zaplatila kartou ( platím tak vždy), jenže už jsem nekoukla pro kontorlu - a platba se jako na potvoru neodeslala. To jsem zjistila až teď, kdy mi přišla sms. Do 18tého jsem měla mít zaplaceno, abych nedostala smluvní pokutu, dnes mi přišla ta druhá sms. Platbu jsem samozřejmě odeslala a z učtu se mi strhla, tak už snad ok. Ale tu pokutu jsem měla dostat. Jenže ji v aktuálním období započtenou nevidím - stává se, že jí k tomu přiřadí až při vystavování vyučtování? Nebo mi ji nedali? Protože logicky, kdyby se to přehouplo a měli mi ji dát, byla by ve vyučtování vidět hned ne?

Díky moc!
Prosím, nestojím o zlé komentáře, myslím, že se to někdy může stát každému… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
23.12.19 12:43

Já znám jen t-mobile a přijde v dalším vyúčtování. Že by ti odpustili, na to bohužel zapomeň

• Nahlásit
  • Citovat
2957
23.12.19 12:46

Pokuta bude u dalsiho vyuctovani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.12.19 12:48

Holky a tím myslíte v tom, co mi přijde ted v lednu? Respektive, aktuální zučtovací období (a v přehledu to zaítm nevidím) mi končí 13.1. - takže to přijde v něm, nebo až v tom dalším?

• Nahlásit
  • Citovat
23.12.19 12:48

Až v tom následujícím vyúčtování jí uvidíš, v tom lednovém si myslím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.19 15:59

Přijď v další faktuře, bývá to do 200 Kč, pokud už nedošlo k odpojení mobilu. Dej si inkaso.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama