SMS oznámení narození mimča

338
6.1.07 18:10

SMS oznámení narození mimča

Ahojky!

Kdysi jsem narazila na diskusi, jak vtipně či poeticky oznámit, že se narodilo mimčo a nemohu ji najít. Nepamatuji si někdo, kde je. Nebo nemá nějaký dobrý tip?

Petit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15326
6.1.07 18:54
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
9.1.07 11:58

my jsme v prosinci psali-bříško dnes opustilo miminko,protože místa tam už mělo malinko,od 18,30 sladce spinká,v náručí u tatínka filípek,který měří…,váží..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6169
2.2.11 20:06

Tak vám přispěju..........

Uteklo to jako nic, Honzík křičí z plných plic. Je na světě teprv chvíli, vykouk na nás s… kily, k tomu … cenťáků, všichni tři jsme v pořádku.

Adrianka už se diví, proč je kolem tolik lidí - dnes její velký den, vykoukla nám z bříška ven. …délka, … váha, všichni jsme v pořádku, holčička zdravá.

Do světa už letí zpráva, že tu Vojta poplakává. Malinký je ještě dosti (váha, výška), poroste nám do radosti.

Marcelka kouká na maminku, pak se jí schová na chvilinku - paní doktorka váží a měří, a pak nám tato čísílka svěří: ..... Užíváme si, že jsme spolu, vy dejte si kapku alkoholu.

„Hurá! Tak už konečně vím, jak vypadá mamka zvenku. Jmenuji se....., narodil(a) jsem se....., vážím…, měřím… mamka to přežila, taťka taky.“

"Nejkrásnější ze všech dárků,
dává život do kočárku.
V jednom z nich teď tiše dýchá,
naše štěstí, naše pýcha.

• jmenuji se.......narodil(a) jsem se.....a měřím....."

Eliška přeje krásný den, vykoukla zrovna z bříška ven. Je to princeznička malá (váha, míra), radost nám všem udělala.

Máma mi půjčila mobil, tak píšu, že jsem se zrodil. Je mě zatím ždibíček (váha, míra) a jmenuju se Kubíček.

Hola, hola, kdo to volá?
To je naše miminko!
Narodilo se dnes ráno a křičí na nás malinko: „Mámo, táto, už jsem tady, tak se na mě koukněte.
Slyšela jsem, že je prima, být tu s Vámi na světě!” „Babi, dědo, teto, strejdo, vy všichni kamarádi, přijďte se taky podívat, uvidím Vás ráda!”
Jmenuji se Jana, narodila jsem se v 6:25 a měřím 50 cm.

Ahoj, jmenuji se ..... vážím …kg a narodila jsem se v …hod. Já i maminka jsme v pořádku a tatínek bude taky - až vystřízliví.

Výsledek našich amatérských genetických pokusů se narodil dnes v ..jmenuje se…a míry jsou…s pozdravem.....

Chci Vám svým jménem oznámit, že dnešního dne v …hod. vydalo bříško mojí maminky tajemství se jménem … Važím …g a měřím…cm. Všichni tři jsme v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14476
3.2.11 07:43

ILDO

:palec: :palec: :palec: :palec: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...