Smutné Vánoce

EPC
15
26.11.15 13:06

Smutné Vánoce

Milé maminky, čas adventu se blíží a proto si vám dovoluji popřát krásné prožití těchto svátečních dnů.
Přeji vám, abyste si v tomto nejkouzelnějším období v roce užily tu pravou vánoční atmosféru, zářící a obří vánoční stromy, voňavé svařené víno, živé betlémy a koledy.
Letos je pro mne toto období velmi smutné. Mám 5ti měsíčního vlastního syna a 13 letého nevlastního syna, kterého ale považuji za vlastního, protože bydlí spolu s námi v jedné domácnosti. Kluci mají stejného tatínka. Se starším synem se máme moc rádi, je mezi námi krásný vztah, má mne jako maminku a já jeho jako syna. Jeho biologická maminka mu zemřela.
Jsem na mateřské dovolené a přítel je bez práce a už i bez podpory. Na tu měl nárok jen 5 měsíců. Zaměstnavatel, se kterým měl uzavřenou pracovní smlouvu na dobu určitou mu již pracovní poměr neprodloužil a proto skončil na Úřadu práce jako nezaměstnaný. Přítel letos podstoupil tři operace. Nyní je doma bez jakékoliv finanční podpory.
Je mi smutno z toho, že nemohu dětem z finančních důvodů koupit žádný vánoční dárek.
Milé maminky, chtěla bych vás moc poprosit, pokud byste měly doma nějakou věc (ať už pro staršího nebo mladšího syna) po vašich dětech, kterou už nepotřebují nebo nechtějí a vy byste ji časem třeba vyhodily, byla bych moc ráda, kdybyste mi ji pro děti věnovaly. Byl by to pro mne ten nejkrásnější vánoční dárek vidět u stromečku díky vám rozzářené dětské oči.
Mějte se moc hezky, opatrujte se a hlavně ještě jednou vám přeji krásné prožití adventu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16559
26.11.15 13:12

To je mi líto :hug: Koukám že jsi z Prahy, mohla bych darovat hračky a knížky po dvouletém synovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
613
26.11.15 13:14

Dobrý den, moc mě mrzí čím procházíte :hug: Manžel je nemocný? Napadl mě Dobrý Anděl… https://www.dobryandel.cz/ Nechcete to zkusit? Pomáhají i rodinám jako jste vy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10975

Taky můžu něco věnovat pro malého. Nějaká chrastítka i nová. Jsem taky z Prahy.

Jen teda pokud jsi v takové situaci nevím, proč ses hlásila do vánočního kolotoče :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269

Koukám, že jsi z Prahy. Škoda, že nejsi od nás, dala bych ti klidně plnou igelitku.
Ale Pražáků je tu mraky, to se stopro někdo v okolí najde :palec:
Kdyby nic, dej vědět a nějak to vymyslíme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20186
26.11.15 13:17

Můžete se taky obrátit na organizaci Dobrý Andel. Pomáhá lidem, jako jste vy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
613
26.11.15 13:19

Ach jo, podle diskuze, kterou jsi založila před dvěma lety, to vypadá, že tvůj chlap je nemakačenko vid :cert: Ke všemu tě mlátí :pocitac:. Píšeš, že spolu nejste z lásky…Co ti vlastně ten váš vztah dává?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17397
26.11.15 13:20

Tak kdyz je partner doma, tak at pohlida deti a ty jdi na brigadu a hned na darky bude. Toto je proste zebrani. :nevim:

A mas 5ti mesicniho syna, melo by byt pro tebe to obdobi naopak velice stastne, prvni Vanoce se synkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Dobry den, napište ni věk a adresu kluku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17397
@Majkla píše:
Ach jo, podle diskuze, kterou jsi založila před dvěma lety, to vypadá, že tvůj chlap je nemakačenko vid :cert: Ke všemu tě mlátí :pocitac:. Píšeš, že spolu nejste z lásky…Co ti vlastně ten váš vztah dává?

Prave, take jsem ty diskuze cetla a soucit me tedy hned presel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
613
26.11.15 13:23

@Cuddy 8) právě…ach jo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20186
26.11.15 13:25

Tak upřímně. Mam taky doma mimino a nemám pocit, ze mu musím nutné něco kupovat k Vánocům. Stejne nema jeste rozum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133

Miminko s chlapem, ktery ti zpusobil tristivou zlomeninu? a on byl doma uz nez jste se pro dite rozhodli, ze?

holka, byt tebou tak resim zavaznejsi problemy nez darky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3284

@EPC

to je ten stejný přítel, který tě před 2,5 lety mlátil atd…??? 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21810
26.11.15 13:26

Tak přítelův stav neposoudím, ale jinak se mi fin. situace rodiny nezdá. Lidé jako vy mají nárok na řadu dávek a příspěvků od státu, nežijete jen z mateřské. starší syn je sirotek, přítel vdovec-sirotčí, vdovecké…Pak tu máme přídavky, hmotnou nouzi, příspěvky na bydlení… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama