Snažení červen 2020

486
14.5.20 17:23

Snažení červen 2020

Zdravím dámy, sice je teprve květen a doufám, že co nejvíce najde //, ale pokud by si vás ještě žádné miminko nevybrali, tak jsem založila tuto diskuzi.
Já dnes 1DC, tak třeba příště :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

866
14.5.20 17:56

Ahoj, přidávám se. V únoru jsem prodělala zamlkle těhotenství. Tři porevizní menstruace jsou za mnou a v červnu bychom se chtěli znovu snažit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3254
14.5.20 18:25

Ahoj, já dnes taky 1 DC. ;) Antikoncepci jsem vysadila v dubnu.Tak uvidím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
14.5.20 18:50
@Ráďa 25 píše:
Ahoj, já dnes taky 1 DC. ;) Antikoncepci jsem vysadila v dubnu.Tak uvidím

Ahoj, já jsem dnes taky 1 DC :D ovu čekám až 12 - 18 DC, takže se dozvím, jestli se zadařilo až v polovině června, což mě fakt štve :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.20 19:10

Ja se k vam, damy, pridam. Koukala jsem na jine diskuze snazilek, ale ty uz tam maji teda rozjety svoje, tak jsem nechtela chodit do uz dlouho rozjete diskuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.5.20 19:38

Ahoj chci se zeptat měla některá z vás zkušenosti že pochva svěděla? Přitom výtok cistej a bez zápachu. A bolení vaječníků občasné? A trochu mdlo. Omlouvám se za anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
3057
14.5.20 19:41

Ahoj holky, ja jsem dnes 3DC, snažíme se od zari. Snad uz se brzy zadari. Ted jsem tri cykly brala. clostil, ale ted uz bez nej. Ovu vubec netusim, kdy ted bude. A navic mam jen jeden vehcovod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3254
14.5.20 20:55
@Martík97 píše:
Ahoj holky, ja jsem dnes 3DC, snažíme se od zari. Snad uz se brzy zadari. Ted jsem tri cykly brala. clostil, ale ted uz bez nej. Ovu vubec netusim, kdy ted bude. A navic mam jen jeden vehcovod.

Koukám, že už máš dvě děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3254
14.5.20 20:57

Holky, jen asi pak bude dobré uzamknout diskuzi, ať sem třeba nelezou i ty, co jen rýpou a uráží :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.20 20:59

@Ráďa 25 jako ja se musim priznat, ze jsem tu teprve kratce takze moc nevim jak se co uzamyka, ale ani nevidim duvod proc by nel nekdo rypat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3254
14.5.20 21:01
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat měla některá z vás zkušenosti že pochva svěděla? Přitom výtok cistej a bez zápachu. A bolení vaječníků občasné? A trochu mdlo. Omlouvám se za anonym.

Trošku teď nevím- snažíte se? Vypadá to na zánět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3254
14.5.20 21:07
@Nickmenenapadl píše:
@Ráďa 25 jako ja se musim priznat, ze jsem tu teprve kratce takze moc nevim jak se co uzamyka, ale ani nevidim duvod proc by nel nekdo rypat?

Tak uvidíme, většinou když ve skupině je víc lidí a když uzamkneš, nebudou se zde tolik stydět a nemusí pak vkládat anonymně. Ale to časem uvidíš. Třeba se tu zdržíme až do porodu:grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.20 21:25

@Ráďa 25 chapu. :D treba jo, pokud se tam nekdy dostanu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
14.5.20 22:06
@Ráďa 25 píše:
Tak uvidíme, většinou když ve skupině je víc lidí a když uzamkneš, nebudou se zde tolik stydět a nemusí pak vkládat anonymně. Ale to časem uvidíš. Třeba se tu zdržíme až do porodu:grin:

Až se zadaří, tak by to bylo super :D byla jsem už ve skupinách snažení duben a květen a strašně se mi líbilo, když tam úspěšná snažilka přidávala fotky z ultrazvuku :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3254
14.5.20 22:16

Berete nějaké vitamíny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu