Snažení - květen 2017

1642
30.4.17 10:14

snažení - květen 2017

Ahoj, tak jsme se s přítelem rozhodli začít se snažit o miminko. Je tu někdo kdo také nyní začíná nebo se již snaží delší dobu a zatím se bohužel nedaří? Pojďme se společně podporovat ať to čekání není nekonečné. Já jsem skoro rok kvůli nezdravému hubnutí neměla vůbec menstruaci, teď se to již srovnalo, tak doufám, že se brzy zadaří :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3159
30.4.17 11:13

Já už mám doma 4 letého chlapečka.. Bohužel jsem 5.3 byla na revizi v 9 tt :( přestalo bít srdíčko. Tak čekám na květen a zase se začneme snažit. :) Už se těším až zase najdu // na testu, ale strach budu mít snad do porodu jestli vše bude jak má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1642
30.4.17 11:59

@Sofie92 snad se vám brzy opět zadaří a tentokrát určitě dopadne vše dobře, hlavně se tím nestresovat :) my žádného prcka ještě nemáme, ale když jsem ještě studovala, tak jsme si jednou nedali pozor a otěhotněla jsem, jenže nakonec jsme se v té době ještě rozhodli pro interupci, tak mám teď také strach, aby vše dopadlo dobře a také jsme viděli // :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
30.4.17 21:02

Ahoj :) můžu se přidat? :mrgreen: My začali tento měsíc.. ve středu mam termín MS.. ale dnes jsem začala trošku špinit :? Tak nevím.. Asi se to každou chvíli rozjede :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1642
30.4.17 21:10

@Moo-ny jasně, přidej se :) třeba se to nerozjede a povede se hned napoprvé :) já si říkám, jak na to nebudu myslet a už teď je mi jasné, že před každou MS budu nervózní jestli se už zadařilo. To čekání musí být strašné. Můžu se zeptat, kolik vám je? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
30.4.17 21:22

@movahu no uvidíme :D ja si taky říkala že to nebudu řešit a že se to nepovede hned… Ale teď už sem jak na jehlách a to je to teprve první měsíc :lol: můj novomanžel ze mě nemůže :lol: sama sem mu totiž říkala že to bude trvat dýl… :lol: a teď to takhle prožívám ;) Je mi 25, a prosím nevykat :mrgreen:
Kolik je tobě? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1642
30.4.17 21:28

@Moo-ny přesně, přítel si taky musí myslet, že jsem blázen :D ale on je přesvěčený, že se hned napoprvé zadaří, protože přece ví jak na to a je v tom určitě borec :D mě je 24, příteli 25 a svatba nás čeká na konci května, tak by to byl skvělý dárek ke svatbě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
30.4.17 21:41

@movahu Tak aby pak nebyl zklamaný.. Já toho mého radši připravila na čekání, 8let jsem brala HA… ale tajně doufám že to bude dřív :lol: 8) A gratuluji k budoucímu sňatku :palec: my to měli teď 27.4. :lol: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1642
30.4.17 21:58

@Moo-ny ne to on nebude, ví, že to není tak snadné, ale lepší to brát optimisticky, než hned plašit, že to x let nepůjde :) dekuji a take gratuluju a preju hodne stesti do spolecneho zivota :) my mame termin 27.5 a uz ted se nemuzu dockat :srdce: HA jsem brala 9 let a ted uz rok neberu, cyklus se mi srovnal az po pul roce, ale kazdy to ma jinak. Kamaradka vysadila hned prvni mesic mela // na tehotenskem testu. Treba budete mit take takove stesti :) a jaka byla svatba? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
30.4.17 22:06

@movahu ani nechci myslet že to x let nepůjde 8o ale s pár měsíci počítáme už kvůli tý HA.. Svatba trošku studenešenější, i trošku štěstí nám spadlo ale žádná katastrofa :mrgreen: měli jsme menší.. 38lidí ;) vy už budete mít krásně teplo určitě ;) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6175
30.4.17 22:27

Ahoj holky. My také ted zaciname snažení nanovo :pankac: My se tedy snazime uz trochu dele. Vysadila jsem HA v srpnu 2015. Pak dlouho nic, pak me zacalo bolet bricho, v listopadu jsem byla na laparoskopii, kde mi zjistili endometriozu, pak pul roku hormony na umely prechod, ty jsem ted dobrala a jdeme na to!!! :pankac: Snad uz jsme si zazili dost a konecne najdeme //. Gratuluji holkam k ten svatbam :kytka: trochu zavidim :oops: ten muj se ne a ne vyslovit :roll: Vsem držím palecky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
30.4.17 22:46

@Míšek89 jejda to už sis teda zažila.. :( tak snad už ti to brzo klapne :palec: budu držet palce :hug: a děkuji :oops: ten tvůj se taky určitě rozhoupe, u nás to vzniklo z toho že jsem si před půl rokem myslela že jsem těhotná a už dávno jsem říkala že se nechci vdávat s pupkem :lol:,měla jsem tři dny spoždění, jindy byla 100% pravidelná ale nakonec to bylo z ATB… Ale přišli jsme na to že by nám prcek nevadil a dokonce to i trochu zamrzelo že ta mrcha dorazila :lol: a tak mě za dva týdny oficiálně požádal :mrgreen: a už se pracuje i na malým :oops: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6175
30.4.17 23:02

@Moo-ny juuu :srdce: mas. krasny příběh :srdce: moc drzim palce :hug: no u nas to taky vzniklo tak, ze jsem mela zpoždění a behen vyhodnocovani testu jsme oba vedeli, co bychom si přáli aby ukazal. Bohuzel jsme ty // doposud nenasli :,( me by ani nevadilo vdavat se s pupkem :lol: porad rikam, ze az to prijde, tak chci aby jsme vsichni meli stejné příjmení…tak snad se někdy dočkám. Nebo se nastvu a požádám ho já :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
30.4.17 23:15

@Míšek89 Děkuji :oops: Určitě, on se rozhoupe :hug: a jak dlouho jste spolu? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6175
1.5.17 09:51

@Moo-ny Jsme spolu 3 roky, ale pred tim jsme byli 5 let kamaradi, jakože nejlepsi kamaradi :mrgreen: takze jsme spolu vlastně vecnost :mrgreen: :lol: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama