Snažení prosinec 2021

• Fotoalbum (253)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
145
1.12.21 20:41

Snažení prosinec 2021

Ahoj holky, zakládám diskusi na téma snažení. S partnerem jsme se rozhodli začít se snažit o druhé miminko. Budu ráda za společnou podporu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
119
1.12.21 21:20

Ahoj :mavam: my bysme rádi třetí …. :D :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11246
1.12.21 22:07

Ahoj, já bych také ráda třetí :D, už tak nějak doufám od října :D ale mám nepravidelnou ms, tak se to hůř trefuje, nejsem sice zastáncem měření bt, ale možná zkusím, když to okolnosti dovolí. Tak všem držím pěstičky Lucka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1443
1.12.21 22:12

Také se hlásím, zítra ovitrelle ráno píchnout, z pátka na sobotu bude prý ovulace a máme na to oba dny vlítnout :lol: snažíme se o třetí dítko :srdce: ale jsme v CAR, nějak se nám už nějaký pátek, nedaří. :nevim:

Příspěvek upraven 01.12.21 v 22:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
1.12.21 22:12

@lucypaja ahoj :mavam: my jsme si řekli někdy v září, ze to zkusíme, zatím teda nic poradně pro to nedělám, jen jsem začala brát kys. listovou. Ovulaci celkem si myslím, ze vím kdy mám a myslím, doufám, ze teď jsme ji trefili :D :D tak čekám a uvidíme no :roll:
Tak držím palečky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
1.12.21 22:14

@Michaela99 aha,tak moc moc držím palce :hug: jak dlouho se snažíte, jestli ti nevadí o tom mluvit …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1443
1.12.21 22:15

@Chouchou snažíme se rok a půl. Spermio máme ok, já hormonální profil taky, tak začínáme pokusy s hormony, vyšetření a tak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
1.12.21 22:17

@Michaela99 aha,tak moc držím palce ať to klapne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1443
1.12.21 22:24

@Chouchou děkuji,to by jsme byli velice šťastní. Krásný Vánoční dárek :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
1.12.21 22:25

@Michaela99 no to jo, to by byl ten nejkrásnější :srdce: nám se to takto podařilo s první dcerou, zjistila jsem, ze jsem těhotná 19.prosince a bylo pro mě utrpení vydržet do 24.do vecera, aby to měl manžel jako dárek pod stromečkem :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11246
1.12.21 22:31

@Michaela99-držím moc pěstičky. My jen přirozeně partner by nikam nešel, je názoru, že dvě děti máme, takže buď to vyjde nebo ne! Tak doufám, že ano.. @

chouchou-tak držím moc pěstičky, aby to už vyšlo, kdy sem otěhotněla u prvního nevím, to sme zjistili až ve 12tt, u zt to bylo přesně 13dc, u mladšího syna také 13dc, teda bylo snažení i 10dc, ale to bylo brzo, ale to sem ms měla vcelku pravidelně, teď cca 26-31 takže se tak nějak trefit a už nejsem nejmladší, tak to tam také hraje roli.
Musíme se dočkat, abychom příští rok porodily :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
El8
186
2.12.21 08:39

Ahoj holky.. také se snažíme už nějakou dobu. Beru i takové prášky už od gynekolozky, jednu dceru máme, ta byla lusknutim prstu, jednou sem potratilq a teď nám to už dva roky nejde, přitom partnerovi výsledky nadstandardní a ja mám vajíček dost, jen trosku horší sliznici ale prý nic dramatického.. dělala sem si teď test a negativní, myslíte ze muže byt ještě brzy? Vždycky to mám od prvního do prvního v měsíci.. pravidelně. Jen minuly měsíc jsem měla 4 dny poprvé zpoždění, to sem doufala a nic.. Teď teda nevim, jestli mám MS cekat 4.12 nebo už včera..
ale test negativní 😏 moc dekuji za reakce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
2.12.21 09:04

@lucypaja děkuji :) také držím palce :palec: u prvních jsem vůbec nic nehlidala a dá se rict, ze se povedly na poprvé … tak uvidíme no, manzel taky přesně by nikam nešel, říká ze to necháme osudu, buď se proste zadari nebo ne …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
2.12.21 09:07

@El8 ahoj :mavam:
A nemůžeš to mít třeba posunuté kvůli tem praskum od MUDr?
Zkus zítra znovu test, třeba už se neco objeví, držím palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11246
2.12.21 09:29

@Chouchou je nejlepší nic neřešit, ale dobře se to radí, hůř dodržuje, pak už to pěkně šrotuje v hlavě @El8-Ahojky, nevím, jak dlouho bereš ty léky, ale jak píše@Chouchou může to být třeba i posunuté? Zkusila bych další zítra a třeba // vykouknou, držím pěstičky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat