Snažení únor 2020

23.1.20 18:19

Snažení únor 2020

:mavam: :mavam: :mavam:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.1.20 18:20

Ahojky, založila jsem novou únorovou diskusi, tak snad nám to vyjde všem!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 18:25

:mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: tak snad únor bude plodnější

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 18:44
:mavam:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1122
23.1.20 18:45

Ahoj holky, tak já se k Vám taky přidám, snažíme se už od června 2019 a stále nic, a to už jsem toho vyzkoušela, i se na to tolik neupinat, třeba změnou práce a tak. Bohužel stále nic ani náznak. Ovulaci jsem hlídala asi 4 cykly, pak jsem to vzdala, že to nějak poznám. Teď 28.1. jdu na gyndu a doktorka říkala, že se na to už podívá. Jinak je mi 28 a snažíme se o první :? Tak Vám přeji ať nám to vyjde :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 18:56

Ahoj holky, je mi 29 taky se snažíme o první. Zkousime od prosince, tak jsem zvědavá kdy to vyjde. Kvůli zdravotním problemum jsem snazeni 5 měsíců před rokem ukončila a teď znovu na novo:grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 19:41

Ahoj holky :mavam: jsem tu nova a chtela bych se vas na neci zeptat. S pritelem se snazime o miminko vic jak rok a nic :( Minuly mesic jsme to zacali resit a proto byl pritel na spermogramu a vysledek byl astenozoospermie,1% progresivnich spermii, a u me vse vporadku. Mate nektera zvas zkusenost stimhle vysledkem a presto bylo mimi prirozenou cestou? Uz jsem opravdu zoufala dekuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
1122
23.1.20 19:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky :mavam: jsem tu nova a chtela bych se vas na neci zeptat. S pritelem se snazime o miminko vic jak rok a nic :( Minuly mesic jsme to zacali resit a proto byl pritel na spermogramu a vysledek byl astenozoospermie,1% progresivnich spermii, a u me vse vporadku. Mate nektera zvas zkusenost stimhle vysledkem a presto bylo mimi prirozenou cestou? Uz jsem opravdu zoufala dekuji :srdce:

Já bohužel nemám, k vyšetření jsme se ještě nedostali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 20:05

Treba nekdo jiny zkusenost bude mit a poradi ale aj tak dekuji :palec: holky mivate plodny hlen pred ovulaci? Mne podle testu i ultrazvuku vychazi ovu na 20.DC a tento mesic jsem mela plodny hlen tyden pred ovu..myslite ze to byla ovu ktera se posunala nebo se to stava pred ovu? Dekuji moc :palec: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
23.1.20 20:15

Ahoj, tak jsem tu taky :mavam: s přítelem se snažíme o miminko, ale v prosinci mi nepřišla menstruace (31.12.). Už jsem si po 18 dnech přišla pro vyvolávačku a ona nakonec MS došla. Ovulaci čekám ale až začátkem února, takže lednové snažení jsme asi přeskočili :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 20:30
@Anonymní píše:
Treba nekdo jiny zkusenost bude mit a poradi ale aj tak dekuji :palec: holky mivate plodny hlen pred ovulaci? Mne podle testu i ultrazvuku vychazi ovu na 20.DC a tento mesic jsem mela plodny hlen tyden pred ovu..myslite ze to byla ovu ktera se posunala nebo se to stava pred ovu? Dekuji moc :palec: :srdce: :srdce:

Já vždy tak 3 až 4 dny před plodný…ale ovulaci jsem měřila jen jednou a nevyšla mi.ted měřím ovul testy od Dr Maxe už od 10.dne a zatím negativní. teď jsem 16 DC a cykly mám 32 i víc dní..dle kalendáře mám mít v neděli…a už dnes mi hlen trochu bilkovatěl. ale kdo ví no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 20:37

@martankaa
Testovala jsem 3mesice kazdy den :lol: taky mam delsi cykly, 30-33 a ovu mne vysla podle testu ten 20den. Vsechny 3 mesice stejne. Dokonce jsem v ten den byla na gynde a gynekolog mne to potvrdil diky delsimu cyklu co mam. Jen sem se zacala o to vic zajimat aby jsme se trefili spravne a prislo mne divne ze hlen jsem mela uz ten tyden pred..tak snad nekdo poradi :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
23.1.20 21:00
@Anonymní píše:
@martankaa
Testovala jsem 3mesice kazdy den :lol: taky mam delsi cykly, 30-33 a ovu mne vysla podle testu ten 20den. Vsechny 3 mesice stejne. Dokonce jsem v ten den byla na gynde a gynekolog mne to potvrdil diky delsimu cyklu co mam. Jen sem se zacala o to vic zajimat aby jsme se trefili spravne a prislo mne divne ze hlen jsem mela uz ten tyden pred..tak snad nekdo poradi :palec:

A před tím jsi měla plodný hlen jak dlouho před ovul? Jako týden mi přijde taky moc no…a bereš nějaké podpůrné věci? Třeba může ten hlen podporovat, třeba malinik.

Příspěvek upraven 23.01.20 v 21:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1643
23.1.20 21:01

Ahoj tak jsem tadyyy :mavam: hlásím 2dc. Jsem po revizi, v prosinci ZT v 10tt. Tak snad to teďka už klapne :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 21:05

Ahoj holky :) taky se představím, je mi 28 a teď se snažíme o první mimi, jelikož nám to dvakrát nevyšlo tak se snažíme tomu nechat volný průběh, teď se snažíme zhruba měsíc zase takže jsme na začátku :) přeji vám všem ať to co nejdříve dopadne, protože tohle je pro super lidi, kteří po miminku opravdu touží a zaslouží si to:heart:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama