Snažilky a vybavička

Anonymní
14.8.21 17:57

Snažilky a vybavička

Ahoj holky zajimá mě jestli jsem jen já taková divná :D
Snažime se o miminko a už se tak nějak divam po netu jaký kočarek by se mě asi libil. Ikdyž jdu třeba do tesca a uvidím tam ve slevě za pár kaček neutralní oblečení tak ho koupím a schovám doma do krabice dělám to z toho důvodu až miminko budeme opravdu čekat aby to nebyl tak velký šok pro finance.. Nějak psychicky se tím neuklidnuji ani na to co už mám v krabici nějak nemyslím prostě jen z te finanční stránky, pak to bodou obří položky kočárek 20 tisic, postylka a přebalovák 15 tisíc a tak dále nemluvě o oblečkách to budou tisíce jen lítat…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2116
14.8.21 18:00

Mne to prijde divny :) nedelala jsem to a z povercivosti o kocarku bych to nedelala.Ted cekam druhy dite a postylka je taky stale slozena v koute, ale kocar doma nemam (ale jen proto, ze se mi nevesel) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24506
14.8.21 18:02

To budeš kupovat věci ze zlata ne? Jako kočárek jo, autosedačka je větší investice, ale zbytek koupíš za pár korun. Co si radši dávat ty peníze bokem, místo hromadění věcí? Za mě divná jsi, já třeba nikdy nic nekupovala driv jak po půlce těhotenství, když vyšly dobře screeningy. Zbytečně to doma zabírá místo a práší se na to. A co se týče kočárků, tak každý rok se dělají jiné, než otehotnis, tak to co si teď vybereš už pak ani nemusíš sehnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 18:03

Kočárek samozdřejmně ted kupovat ani nechci to se jen tak divam jaké kola jsou třeba špatné a tak čtu recenze :D s tím kupováním myslím pár neutralních oblečků co bylo za pár kaček ve slevě :)

• Citovat
  • Nahlásit
612
14.8.21 18:03

Tri deti a jedina velka polozka byl kocarek pro dvojcata. Pokud potrebujes, aby tisice litaly, tak si klidne kupuj do krabice. Poverciva nejsem, to bych fakt neresila. Spis abys nemela nakoupeny kupy blbosti v maly velikosti, co pak dite ani jednou neoblikne a bude to maly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
965
14.8.21 18:07

A Ty vis, jestli budes mit zimni/letni miminko? Protoze podle toho se potom odviji ta vybavicka. Jestli nakupujes bodicka s kratkym rukavem a narodi se Ti mimco v rijnu, bude Ti to celkem k prdu.

A to ani nezminuju tu praktickou stranku, ze muzes zjistit, ze Ti vice vyhovuji napr. bodicka, ktera jsou zavinovaci nez ta, co se pretahuji pres hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
965
14.8.21 18:08

A to ‘samozrejme’ bych priste prosila bez toho D (samozDrejme je spatne).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
14.8.21 18:11

Jsi divná… Sorry… Ani nevíš jaký dítě v jakým období se ti narodí.. Přijde mi to divný… Já za výbavu dala až moc ale kupovala sem v půlce tehu 👍🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14789
14.8.21 18:29

Mit doma krabice veci a vytahnout ve spravnou dobu tu spravnou velikost je priserny opruz.
Nic bych zatim nekupovala.

A tisice litat fakt nemusi, postylka s prebalovakem za 15 je ulet a tisice za oblecky taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4733
14.8.21 18:30

A já si myslim, že když ti to dělá radost, tak si klidně občas něco kup. Nikomu tím neublížíš, maximálně koupíš něco, co ti bude k prdu. No to je toho. Tak to pak v nějaké skupině vyměníš za domácí marmeládu. Stejně každá u prvního dítěte víme kulový, co využijeme. A během čtvrtroka to udělá větší díru do rozpočtu, než takhle postupně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3787
14.8.21 18:43

Tak divná seš, ale to jsme každej, jen každej jinak. Já dochystala výbavičku a sbalila se do porodnice teď, 38tt :mrgreen: A to furt ještě některý věci nemám, času dost :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24506
14.8.21 18:45
@Lily Evans píše:
Tak divná seš, ale to jsme každej, jen každej jinak. Já dochystala výbavičku a sbalila se do porodnice teď, 38tt :mrgreen: A to furt ještě některý věci nemám, času dost :mrgreen:

To jsi ještě dobrá :D já rodila ve 37tt, balila sem během kontrakcí a kočárek sem doma neměla ještě 2 týdny po porodu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3787
14.8.21 18:49
@Kriss Tina píše:
To jsi ještě dobrá :D já rodila ve 37tt, balila sem během kontrakcí a kočárek sem doma neměla ještě 2 týdny po porodu :mrgreen:

Vycházim ze zkušeností s prvním porodem, to jsem byla nachystaná zavčasu a dítě drželo přesně do termínu :mrgreen: Balení během kontrakcí bych zvládla, jenže já doma ani neměla věci jako vložky, kojící podprsenky a tak, a když už jsem to konečně koupila, rovnou jsem to práskla do tašky. Stejně bych měla rodit plánovaným CS, ale gyndr mě ještě ani nepředal do porodnice, taky má dost času :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25947
14.8.21 18:51

Mě to divné přijde. Okukovat, proč ne. Ale nakupovat? Nepreju Ti to, ale třeba kamarádka čeká na dítě už asi 5 let a možná se vlastního vzhledem k věku nedočká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5635
14.8.21 18:59

Nejsi divná ;)
znám dost snažilek včetně kdysi sebe, co rády pobrousily po nákupáku a krásné bodýčko či dupačky jsem prostě koupila.. pro radost.. no a co.. ;) část se mi po adopci dvojčat fakt i hodila, jen jsem měla koupit krapet větší :lol: :mrgreen:
hele, o nic nejde, kočár určo nee, ale jestli si doma uděláš baby-krabičku s vymazlenýma kouskama - tak se vážně vůbec NIC nestane (max. to daruješ dál..) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat