Nemáte nějakou radu jak zaručeně otěhotnět?

12.8.21 17:50

Nemáte nějakou radu jak zaručeně otěhotnět?

Ahoj holky,
tohle je můj první příspěvek. S přítelem (30 let) se snažíme už druhý měsíc o miminko, mě je 22let. Máte nějaké dobré rady či zkušenosti jak otěhotnět? Případně, co pomohlo Vám? Beru doplněk stravy Fertility Blend, piju kontryhelový čaj, dávám si po sexu nohy nahoru i ovulační testy jsem si pořídila. Poslední menstruaci jsem měla o šest dní opožděnou, ale nakonec stejně přišla a testy mám pořád negativní :,(. Taky bych ráda věděla, jak zjistit kdy mám ovulaci (bez měření teploty a testů). Předem děkuji za odpovědi. 8)
Terka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9731
12.8.21 17:52

Na tyhle otázky jsou tu stovky témat… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24385
12.8.21 17:54

Uz druhý měsíc? 8o no to je teda doba, to už bych ani nedoufala. Proboha sexuj, když je chuť a neupinej se na to. Průměrnému páru to trvá půl roku, než se zadari.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21956
12.8.21 17:55

:mrgreen: tys prošla dvěmi cykly a už doma zavádí řízeny sex na početí? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

@Cenarius Tak jasný. Hodně jsem jich i pročetla, ale chtěla bych taky i odpovědi které se týkají mého případu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109

Kontryhel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18481
12.8.21 18:00
@TerkaVeverka98 píše:
Ahoj holky,
tohle je můj první příspěvek. S přítelem (30 let) se snažíme už druhý měsíc o miminko, mě je 22let. Máte nějaké dobré rady či zkušenosti jak otěhotnět? Případně, co pomohlo Vám? Beru doplněk stravy Fertility Blend, piju kontryhelový čaj, dávám si po sexu nohy nahoru i ovulační testy jsem si pořídila. Poslední menstruaci jsem měla o šest dní opožděnou, ale nakonec stejně přišla a testy mám pořád negativní :,(. Taky bych ráda věděla, jak zjistit kdy mám ovulaci (bez měření teploty a testů). Předem děkuji za odpovědi. 8)
Terka

Už druhý měsíc? No to uz je na návštěvu Caru :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.8.21 18:04

@lachtanice86 Dobrej fór :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
12.8.21 18:08

V tvém případě ti pomůže se na to všechno vykašlat a nemyslet na to. Až to nepůjde po více než 3/4 roce, roce, tak se můžeš domluvit s doktorkou, co dál.
Teď pro lepší pocit můžeš brát třeba listovku. Ale myslím, že tobě pomůže ta psychická pohoda a nestresovat se, že přijde menstruace a hlavně nehledat žádné těhu příznaky. ;)
Neboj, určitě se vám zadaří. :srdce:

My jsme třeba měli přístup ten, že to určitě nějaký čas ještě potrvá než se zadaří, tak už se můžeme snažit a vše se přizpůsobí za pochodu a budeme mít čas a pak malá přišla dřív než jsme čekali. Takže klid a hlavně nic nečíst, nestudovat. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10412
12.8.21 18:16
:zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
940
12.8.21 18:20
@TerkaVeverka98 píše:
@lachtanice86 Dobrej fór :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No mě připadá spíš jako hodně špatnej fór tvůj úvodní příspěvek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4716
12.8.21 18:21
@TerkaVeverka98 píše:
Ahoj holky,
Terka

Asi odhadem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
455
12.8.21 18:21

Neřešit to, neslehldovat ovulaci, zahodit všechny testy. Věnovat se svým zájmům, užívat si s přítelem, jet třeba na dovolenou, na výlet. Spát spolu bez ochrany, když je zrovna chuť a neřešit to, jestli se tento měsíc zadaří nebo ne. Prostě si užívejte života i sexu a těhotenství neřeš… Ono to prostě přijde. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27072
12.8.21 18:47

Kdyby byla ráda jak zaručeně otěhotnět, tak nebudou centra asistované reprodukce :nevim: měla by ses naučit trpělivost, s dítětem ji budeš potřebovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1620
12.8.21 18:50

Pravidelně souložit, neupínat se na to, užívat si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat