Snažilky listopad/prosinec 2014

Fotoalbum tématu (234) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kamulka1
Stálice 87 příspěvků 12.10.14 09:51
Snažilky listopadprosinec 2014

Ahoj holky,
Take se zacinate snazit az od listopadu? Nebo uz se snazite delsi dobu? :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 457 Další »
Reakce:
Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 12.10.14 11:17

My se snažíme od listopadu ale 2013…v prosinci jsem otěhotněla ale o miminko jsme v únoru přišli, tak to zkoušíme dál a zatím bez úspěchu. Každopádně 6.11. mám domluvenou první konzultaci v Reprofitu (centrum asist. reprodukce), protože mám problémy s menstruací a nejspíš i s ovulací, které moje doktorka řeší trochu podivně, tak snad mi tam pomůžou a trochu se to pohne :)

janahar
Nováček 4 příspěvky 12.10.14 20:25

Ahoj :mavam: my se s manželem snažíme už od května a pořád nic, zrovna dnes jsem to dostala, takže zase velký sklamání :( Snad to výjde příští měsíc, nebo v prosinci to by byl krásnej dárek k vánocům. Čekali jsme s manželem že to půjde rychleji, asi to moc řešíme a stresujem nebo nevím. :nevim: Menstruaci mám pravidelnou, oba jsme zdraví. Držím pěsti at to výjde nejlépe hned napoprvé ;)

Very84
Závislačka 2514 příspěvků 13.10.14 10:20

Ahoj :mavam:, mám to vlastně skoro stejně, snažíme se s přítelem od května a v neděli dorazila potvůrka červená, takže smutný víkend…nejhorší je, že se začínám smiřovat s myšlenkou, že to asi nepůjde jen tak. Přitom já i přítel jsme zdraví, já mám ms odjakživa pravidelnou, dokonce i přibližně poznám ovulaci, protože mě popichuje buď vpravo nebo vlevo, ááách jo…kdyby jen existoval nějaký lék zapomnění, aby na to člověk nemusel myslet a bylo to jak ve filmu, kdy najednou hlavní hrdinka zjistí, že to asi už skoro tři týdny nedostala, běží pro test a páááni je to tam :lol:

janahar
Nováček 4 příspěvky 13.10.14 12:58

@Very84 Tak to máme fakt stejně :lol: Ale určitě to půjde, 5 měsíců ještě není tak dlouhá doba. Nejhorší je asi, že na to pořád myslím. Každej mi radí nemysli na to, neřeš to. Ale to prostě nejde, jen tak to vypustit z hlavy. :zed: Dotoho ještě tchýně, pořád se vyptává jestli už a že se nemůže dočkat. Tenhle měsíc chci zkusit kontryhelovej čaj, četla jsem že je dobrej. Jen jestli to zvládnu pít, moc na bylinkové čaje nejsem. :poblion: :D

Very84
Závislačka 2514 příspěvků 13.10.14 13:05

@janahar O kontryhelu už jsem slyšela, možná, že příští měsíc taky zkusím, já jsem se ode dneška dala na měření teploty, aspoň se vyplňováním grafu zabavím…jinak na to taky pořád myslím, tomu se prostě zabránit nedá :roll:…mě spíš štvou lidi, který mi tohle radí a přitom neví o čem mluví, například moje mamka, v 18 byla v tom ani nechtěla, musela se kvůli tomu vdávat, takže v mým věku měla tři děti, byt auto manžela první dovolenou v jugoslávii a tak :lol:…nikdy nepochopí jaký to je, když to nemáš a moc bys to chtěla a já k tomu všemu budu v listopadu slavit 30, teda spíš oplakávat a tak moc jsem myslela, že už budu slavit těhotná a budu mít aspoň malý zadostiučinění, že jsem do tý 30 něco stihla :palec:

Luciste1
Povídálka 30 příspěvků 13.10.14 14:15

Ahoj holky, my zkoušíme od července, i když se nám do toh pletou pořád nějaké služebky, tak nevím, jestli je to snažení pořádný. Teď sem najela na kontryhel, tak dám vědět jestli to pomohlo, dneska mi skončila, tak další měsíc na novo… Jak vidím: nemysli na to:-D je nejčastější rada… Já to nikomu krom jedné kamarádky neřekla a asi to tak nechám, představa že by se mě ptal ještě někdo další… Vy začínáte až ted od listopadu? Držím palce ať máte štěstí, příroda je příroda:-)

Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 13.10.14 14:17

Holky opravdu je lepší se na to neupínat, zkuste zaměstnat hlavu něčím jiným :) my jsme si pořídili štěně a hned je mi líp :)
Jinak kontryhel je skvělý, doporučuje se pít od 1DC do ovulace, pak už by se pít neměl, kvůli případnému těhotenství. A chuti se nebojte, já bylinkové čaje nemám ráda ale tento je dobrý, chutná podobně jako černý čaj, možná je i o něco lepší :)

Very84
Závislačka 2514 příspěvků 13.10.14 15:06

@Verca1989 To prostě nejde se neupínat, můžu zaměstnat hlavu čím chci a někdy si i celý den na to nevzpomenu, ale pak přijde večer, usínáme s přítelem v posteli a já si hned představím jak to bude krásný až tam bude vedle nás ležet mrňous…

RomanaBl
Závislačka 3169 příspěvků 13.10.14 15:17

Ahoj mi také od listopadu ale loňského roku :-)

Aninka65
Ukecaná baba ;) 2348 příspěvků 13.10.14 15:26

Ahoj holky, tak se k vám přidávám, my se snažíme teď od září, doma už jeden poklad máme. HA mám vysazenou půl roku, ms nepravidelná. Zkoušela jsem gynex, kontryhel. čaj, ale žádný valný efekt jsem nezaznamenala. Dnes jsem si koupila Nosifol, za vyzkoušení nic nedám. a začnu testovat ovu, jestli vůbec probíhá, na sobě ji nepoznám.
S tou psychikou je to těžké, taky si zakazuji na to myslet, ale moc mi to nejde :nevim:

Aninka65
Ukecaná baba ;) 2348 příspěvků 13.10.14 15:28

@Very84 Ahoj, já teď v listopadu taky slavím 30. a moc moc bych si přála jako dáreček najít //na testu :) Snad nám to oběma vyjde, ještě není vše ztraceno :hug:

Kathlin
Kecalka 352 příspěvků 13.10.14 16:44

Ahojky tak už tu jsem taky holky :hug:

Kathlin
Kecalka 352 příspěvků 13.10.14 16:46
@Kamulka1 píše:
Ahoj holky,
Take se zacinate snazit az od listopadu? Nebo uz se snazite delsi dobu? :think:

Tenhle měsíc už nám to musí vyjít rada bych dala pritelovi opozdeny dárek k narozkam 26.10 slaví 31 :-)

Aninka65
Ukecaná baba ;) 2348 příspěvků 13.10.14 17:48

@Kathlin Tak držím palce ;) jak dlouho se snažíte?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 457 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >