Snažilky o první mimčo

16.2.20 19:39

Snažilky o první mimčo

Ahojda holky tak kdo z Vás se letos snaží o první? Našla jsem pouze stará podobná témata tak mne napadlo ho obnovit novým vláknem :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3715
16.2.20 19:51

@Sandruška21 ahojky, my se snažíme o první :) ale začali jsme loni v září :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 19:53
@Jíťa95 píše:
@Sandruška21 ahojky, my se snažíme o první :) ale začali jsme loni v září :)

Ahojda
My teprve teď od nového roku, měla sem rozhazeny cyklus až teď se ustálil tak budeme zkoušet :D
Hlidas se nějak? Ovu, hlen, bazalka nebo ovulační testy, či to necháváte náhodě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3715
16.2.20 19:58

@Sandruška21 jinak jsem ve Snažilkách 2020 :)
Hele dělám ovulační testy, tento týden čekám ovu, beru jeřáb ptačí (ten chvilku) a Femibion :)
Brala si antikoncepci? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 20:02
@Jíťa95 píše:
@Sandruška21 jinak jsem ve Snažilkách 2020 :)
Hele dělám ovulační testy, tento týden čekám ovu, beru jeřáb ptačí (ten chvilku) a Femibion :)
Brala si antikoncepci? :think:

Taky tam sem ale holky tam už mají rozjeté to svoje, jsem tu poměrně nováček
Hele brala, loni sem ji vysadila
Pila sem kontryhel tak po něm se ten cyklus zřejmě docela obstojně srovnal
Minulý dva cykly byly zřejmě anovulacni
Nebyla sem schopna zaznamenat plodný hlen
Ten prostě nepřišel :nevim: :D
Kolik ti je a partnerovi jestli se můžu zeptat :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3715
16.2.20 20:11

@Sandruška21 já ji brala cca 7,5 let :zed: ale doufám, že se co nejdříve zadaří :andel:
Já mám 24 a přítel 25… Vy? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 20:15
@Jíťa95 píše:
@Sandruška21 já ji brala cca 7,5 let :zed: ale doufám, že se co nejdříve zadaří :andel:
Já mám 24 a přítel 25… Vy? :)

Ja ji brala od 15ti takže poměrně dlouho, jednou sem mela roční pauzu jinak furt
Ja 26 přítel 24
Jsem na to poměrně zvedava kdy a jak se zadari
Jen se bojím dvojčat moje teta měla dvojčata :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3715
16.2.20 20:19

@Sandruška21 já v brání měla taky nějaké pauzy no… Jinak od 16… :)
Noo dvojčata bych taky nechtěla :lol: já doufám, že by se mohlo zadařit tento cyklus, dostala jsem na zkoušku gel na podporu početí… Takže jak bude pozitivní test, tak ho použijeme :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 20:23
@Jíťa95 píše:
@Sandruška21 já v brání měla taky nějaké pauzy no… Jinak od 16… :)
Noo dvojčata bych taky nechtěla :lol: já doufám, že by se mohlo zadařit tento cyklus, dostala jsem na zkoušku gel na podporu početí… Takže jak bude pozitivní test, tak ho použijeme :andel:

Co to je za gel?
Mas od gynekologa?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3715
16.2.20 20:26

@Sandruška21 tady toto :) nene to se dá normálně koupit… A ty ovu nějak sleduješ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 20:27

Ahoj holky :mavam: můžu se přidat? Já mám čerstvě 25 let a manžel 24. Snažíme se od června loňského roku a mám toho za sebou už více - kontryhel, inofolic, gynex, gel na podporu početí, duphaston, utrogestan a určitě by se ještě něco dalšího našlo :D manžel už byl i na spermiogramu a ten dopadl skvěle takže jsem byla poslána na laparoskopii na které jsem byla teď v pondělí takže mám čerstvě po operaci. Zjistili mi tam PCO. Teď už jen čekám až dorazí menstruace a doufám že další cyklus je náš :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3715
16.2.20 20:31

@Leninas1 Ahojky, teda toho sis dost prošla :roll: teď už to určitě vyjde :hug: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 20:36

Ahoj holky, já se teda už nesnažím mám 4 měsíčního syna :D tak snad vám to nevadí, ale miluju čist si diskuze a prožívat to s ostatníma :D my se teda moc dlouho nesnažili, ale brala jsem černý rybíz maliník (viz. Foto). Pokoušeli jsme se asi půl roku bez výsledku a pak jsem začala brát kapky a hned další cyklus se zadařilo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3715
16.2.20 20:38

@Jančadáda ahoj gratuluji :) my teď jedeme 7 cyklus a začala jsem brát jeřáb ptačí :) tak uvidíme :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 20:40
@Jíťa95 píše:
@Sandruška21 tady toto :) nene to se dá normálně koupit… A ty ovu nějak sleduješ?

Hele zatím jen podle cervikalniho hlenu, ale tenhle cyklus prubnu i ovulační testy a sem zvědavá :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama