Soukromá laparoskopie

Anonymní
19.2.21 23:19

Soukromá laparoskopie

Ahoj děvčata,

S manželem se snažíme 2 roky o mimi. Navštěvujeme Pronatal, kde mi zjistili, že mám neprůchozí 1 vaječník. Měla by mě čekat operace, ale díky covidu už na ní čekám 5 měsíců a v nemocnici mi řekli, že to bude ještě trvat, že to může být, bohužel, i v řádech měsíců, dokonce i let. Ale už nás nebaví čekat, nevíte o nějaké klinice, kde mi laparku udělají i přes tohle „covid boom“?

Už jsem zoufalá a nešťastná :( Děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
108
19.2.21 23:42

Ahoj, kde bydlíš?
Ja šla v lednu na první konzultaci a hned v únoru jsem nastupovala k operaci (laparo, hysteo, profuk).
Byla jsem v nemocnici Agel v Ostravě a žádný problém, takže určitě vyhledej jinou nemocnici. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 07:24
@Eame píše:
Ahoj, kde bydlíš?
Ja šla v lednu na první konzultaci a hned v únoru jsem nastupovala k operaci (laparo, hysteo, profuk).
Byla jsem v nemocnici Agel v Ostravě a žádný problém, takže určitě vyhledej jinou nemocnici. :palec:

Ahoj, až Ústecký kraj, Most. Ale myslím, že za chvilku mi nezbyde nic jiného, než jet klidně do nemocnice i 300 km :D :(

• Citovat
  • Nahlásit
233
20.2.21 10:01

Zkus obvolat různé nemocnice. Já mám zrušeny termín ve Zlíně, po 4 měsících čekání jsem se naštvala a zařídila se po svém. Termín jsem dostala v jiné nemocnici za 14 dní ( ale je pravda že to bylo domluveno přez protekci)
Za pár telefonátu nic nedáte ;) pro mě bylo psychicky strašně náročné čekat než zavolají že pro mě mají nový termín, tak Vás moc dobře chápu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 17:41
@Monička43 píše:
Zkus obvolat různé nemocnice. Já mám zrušeny termín ve Zlíně, po 4 měsících čekání jsem se naštvala a zařídila se po svém. Termín jsem dostala v jiné nemocnici za 14 dní ( ale je pravda že to bylo domluveno přez protekci)
Za pár telefonátu nic nedáte ;) pro mě bylo psychicky strašně náročné čekat než zavolají že pro mě mají nový
@Monička43 píše:
Za pár telefonátu nic nedáte ;) pro mě bylo psychicky strašně náročné čekat než zavolají že pro mě mají nový termín, tak Vás moc dobře chápu

Ano, hned v pondělí zkusím obvolat nemocnice a budu volat a volat a volat.. To čekání je fakt šílený :roll: Děkuju za aspoň trochu pozitivní zprávu, jde vidět, že to jde, když se chce a covid je jen výmluva :/

• Citovat
  • Nahlásit
233
20.2.21 18:11
@Anonymní píše:
Ano, hned v pondělí zkusím obvolat nemocnice a budu volat a volat a volat.. To čekání je fakt šílený :roll: Děkuju za aspoň trochu pozitivní zprávu, jde vidět, že to jde, když se chce a covid je jen výmluva :/

Přesně!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.2.21 23:19
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata,

S manželem se snažíme 2 roky o mimi. Navštěvujeme Pronatal, kde mi zjistili, že mám neprůchozí 1 vaječník. Měla by mě čekat operace, ale díky covidu už na ní čekám 5 měsíců a v nemocnici mi řekli, že to bude ještě trvat, že to může být, bohužel, i v řádech měsíců, dokonce i let. Ale už nás nebaví čekat, nevíte o nějaké klinice, kde mi laparku udělají i přes tohle „covid boom“?

Už jsem zoufalá a nešťastná :( Děkuju.

Ahoj, ježiš děkuju za Vás :))))) řeším teď úplně to samé. Od listopadu čekám na laparku a kvůli covidu furt nemůžu. A už mě to teda mega s*re! Taky mi zjistili jeden neprůchozí vaječník, nejspíš sactosactosalpinx. Zkoušela jste někam volat? :) jsem z KV.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 08:38
@Anonymní píše:
Ahoj, ježiš děkuju za Vás :))))) řeším teď úplně to samé. Od listopadu čekám na laparku a kvůli covidu furt nemůžu. A už mě to teda mega s*re! Taky mi zjistili jeden neprůchozí vaječník, nejspíš sactosactosalpinx. Zkoušela jste někam volat? :) jsem z KV.

Dobrý den, zkoušela jsem zatím jen nemocnici Hořovice, přikládala jsem ji hodně velké šance a když mi řekli, že už ani oni neoperují, neměla jsem nějak sílu volat dalším a slyšet to odmítnutí :nevim: Kam jste měla jít? Já do Teplic. Jela bych na zákrok klidně i přes celou republiku, to čekání je fakt vysilující.

• Citovat
  • Nahlásit
32
27.2.21 08:44

Jsem na tom úplně stejně. Čekám na laparoskopii s endometriozou společně s odebráním nefunkčního a zánětlivého vejcovovodu. Čekám 4 měsíce a termín operace zatím neznámý :think:.. obvolala jsem celou Prahu, Kladno, Horovice, nic.. prostě čekat a čekat. To čekání me nejvíc znervózňuje, protože dříve nemůžu jít na IVF a co si budeme povídat, mladší už taky nebudeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 13:39
@Monca.mottl píše:
Jsem na tom úplně stejně. Čekám na laparoskopii s endometriozou společně s odebráním nefunkčního a zánětlivého vejcovovodu. Čekám 4 měsíce a termín operace zatím neznámý :think:.. obvolala jsem celou Prahu, Kladno, Horovice, nic.. prostě čekat a čekat. To čekání me nejvíc znervózňuje, protože dříve nemůžu jít na IVF a co si budeme povídat, mladší už taky nebudeme.

Přesně tak, tohle může trvat i roky.. A fakt nechci být bezdětná kvůli koroně.. Nepřemýšlela jste o nějaké soukromé klinice?

• Citovat
  • Nahlásit
3
9.3.21 12:47
@Anonymní píše:
Dobrý den, zkoušela jsem zatím jen nemocnici Hořovice, přikládala jsem ji hodně velké šance a když mi řekli, že už ani oni neoperují, neměla jsem nějak sílu volat dalším a slyšet to odmítnutí :nevim: Kam jste měla jít? Já do Teplic. Jela bych na zákrok klidně i přes celou republiku, to čekání je fakt vysilující.

Jeee, Vy jste odepsala tak rychle, já si toho vůbec nevšimla. Tak to je mi líto, teď asi fakt nikde neoperují :,( já bych taky jela klidně přes celou republiku. Doufala jsem, že to teď začne klesat a ono nic… Fakt už je mi z toho na nic. Já byla v CAR v listopadu a řekli mi až po Novém roce, říkám si ok, to vydržím, pak mi v nemocnici řekli až tak v březnu. No a teď už tam ani nezkouším volat. Ale uvažuji o nějaké soukromé klinice, zatím jsem teda nic moc nenašla. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
9.3.21 12:48
@Lucy 8 píše:
Jeee, Vy jste odepsala tak rychle, já si toho vůbec nevšimla. Tak to je mi líto, teď asi fakt nikde neoperují :,( já bych taky jela klidně přes celou republiku. Doufala jsem, že to teď začne klesat a ono nic… Fakt už je mi z toho na nic. Já byla v CAR v listopadu a řekli mi až po Novém roce, říkám si ok, to vydržím, pak mi v nemocnici řekli až tak v březnu. No a teď už tam ani nezkouším volat. Ale uvažuji o nějaké soukromé klinice, zatím jsem teda nic moc nenašla. :think:

Jo a měla jsem jít na operaci v K. Varech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
9.3.21 13:00

A

Příspěvek upraven 09.03.21 v 13:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
9.3.21 13:28

@Monička43
Nezkoušela, ale děkuju za tip :)
Koukala jsem na jejich stránky a mají hodně poboček, nejblíž pro mě Ústí nebo Plzeň, ale gyn. laparo dělají asi jen ve Zlíně? Zkusím tam zavolat. Mohla bych se zeptat, zda jste něco platila? Děkuji, hezký den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
9.3.21 13:40

Nevím jak to mají ostatní pobočky, ale já byla v tom Zlíně. Ale pro mě by nebyl problém jet klidně do Plzně. Vždyť je to ve finále jen trochu benzínu.
Neplatila jsem nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat