Soukromá školka Brno - Sever 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jonat
Povídálka 16 příspěvků 1 inzerát 14.11.18 21:55
Soukromá školka Brno - Sever 2018

Ahoj, ráda bych poprosila o vaše zkušenosti se soukromými školkami v Brně, konkr. Brno - Sever a přilehlé oblasti (cokoliv v dojezdové vzdálenosti cca 10-15min autem).
Byla jsem se podívat v Přílivu pro rodinu na Dusíkově na Lesné, a ráda bych měla nějaké srovnání. Nepřišlo mi to tam vyloženě špatné, ale nemám to s čím srovnat.
 Díky:)

Reakce:
mamina2017
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 14.11.18 21:58

A kde je tam soukromá školka v Brně sever?

janny079
Kecalka 418 příspěvků 14.11.18 22:24

@jonat Skolicka Kulisek na ul. Haškova. Osobni zkusenost nemam, ale vim, ze tam je.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.18 22:49

S Kulíškem mám osobní zkušenost. Sice jenom krátkou, ale měla jsem tam dcerku od 8 měsíců. Dva měsíce na 2 hodiny 2× týdně. Kdyby nezměnili platbu na paušál, což se nám vzhledem k frekvenci a věku dcery zatím finančně nevyplatilo, tak tam chodí dál. Za mě jednání v pohodě. Dcera je teda dost společenská a má ráda děti. Nikdy jsem ji nevyzvedávala s brekem, vždycky tam byla spokojená. A pokud je to starší dítě, tak bych se vůbec nebála. Učitelky jsou tam příjemné. Prostředí taky v pořádku. Prosím o anonym, nemusí každý vědět, kde se pohybuji. ;)

smudlinky
Závislačka 2577 příspěvků 351 inzerátů 15.11.18 07:39

Obě děti jsme dávali do chobotničky na Dusíkové a byli jsme spokojení. Je ještě zmíněná Kulíškova- s tou nemám zkušenost, pak na Šrámkové tuším sluníčko- motessori, na tu se názory dost různí. Na Zemědělské je Emilka, tam jsem měla dítko o prázdninách a asi mu nevyhovovala, na Dusíkovu nebyl problém, tady byly ráno scény. U prvního dítka jsme dávali chvíli i do macešky, tam mi nevyhovoval režim do oběda+ vlastní svačiny.

jonat
Povídálka 16 příspěvků 1 inzerát 15.11.18 12:21

Děkuji. Nevíš náhodou, jaký na té Dusíkové mají přístup - myslím vzdělávací/výchov­ný? Zda jedou něco ve smyslu Respektovat a být respektován, jako to spousta soukr. školek má? Tady to vypadá, jako by neměli žádné konkrétní zaměření (na webu ani nemají uvedno, jaké vzdělání učitelky mají).

jonat
Povídálka 16 příspěvků 1 inzerát 15.11.18 12:21
@smudlinky píše:
Obě děti jsme dávali do chobotničky na Dusíkové a byli jsme spokojení. Je ještě zmíněná Kulíškova- s tou nemám zkušenost, pak na Šrámkové tuším sluníčko- motessori, na tu se názory dost různí. Na Zemědělské je Emilka, tam jsem měla dítko o prázdninách a asi mu nevyhovovala, na Dusíkovu nebyl problém, tady byly ráno scény. U prvního dítka jsme dávali chvíli i do macešky, tam mi nevyhovoval režim do oběda+ vlastní svačiny.

toto patřilo tobě:)
Děkuji. Nevíš náhodou, jaký na té Dusíkové mají přístup - myslím vzdělávací/výchov­ný? Zda jedou něco ve smyslu Respektovat a být respektován, jako to spousta soukr. školek má? Tady to vypadá, jako by neměli žádné konkrétní zaměření (na webu ani nemají uvedno, jaké vzdělání učitelky mají).

jonat
Povídálka 16 příspěvků 1 inzerát 15.11.18 12:23
@Anonymní píše:
S Kulíškem mám osobní zkušenost. Sice jenom krátkou, ale měla jsem tam dcerku od 8 měsíců. Dva měsíce na 2 hodiny 2× týdně. Kdyby nezměnili platbu na paušál, což se nám vzhledem k frekvenci a věku dcery zatím finančně nevyplatilo, tak tam chodí dál. Za mě jednání v pohodě. Dcera je teda dost společenská a má ráda děti. Nikdy jsem ji nevyzvedávala s brekem, vždycky tam byla spokojená. A pokud je to starší dítě, tak bych se vůbec nebála. Učitelky jsou tam příjemné. Prostředí taky v pořádku. Prosím o anonym, nemusí každý vědět, kde se pohybuji. ;)

díky za zkušenost.

jonat
Povídálka 16 příspěvků 1 inzerát 15.11.18 12:24

náhodou - Mary Poppins na Srbské v Krpoli, nemá někdo zkušenost? To taky nevypadá špatně, akorát nemají na webu ceník…

smudlinky
Závislačka 2577 příspěvků 351 inzerátů 15.11.18 13:41

Vzdělávací přístup netuším, pro mě je priorita, jestli se tam mému dítěti líbí, jak se mi doma chová- podle toho poznám jak se k nim ve školce chovají + trávili hodně času venku. Na webu toho mají o školce celkem dost, mají tam i kdo je kdo a jak to má se vzděláním+ dětmi. http://www.priliv.cz/skolka/
Dost lidí dá na svůj pocit, takže klidně tam zavolejte a jděte se tam podívat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >