Soukromá školka Brno - Sever 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jonat
Povídálka 19 příspěvků 14.11.18 21:55
Soukromá školka Brno - Sever 2018

Ahoj, ráda bych poprosila o vaše zkušenosti se soukromými školkami v Brně, konkr. Brno - Sever a přilehlé oblasti (cokoliv v dojezdové vzdálenosti cca 10-15min autem).
Byla jsem se podívat v Přílivu pro rodinu na Dusíkově na Lesné, a ráda bych měla nějaké srovnání. Nepřišlo mi to tam vyloženě špatné, ale nemám to s čím srovnat.
 Díky:)

Reakce:
mamina2017
Ukecaná baba ;) 1418 příspěvků 14.11.18 21:58

A kde je tam soukromá školka v Brně sever?

Uživatel je onlinejanny079
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 14.11.18 22:24

@jonat Skolicka Kulisek na ul. Haškova. Osobni zkusenost nemam, ale vim, ze tam je.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.18 22:49

S Kulíškem mám osobní zkušenost. Sice jenom krátkou, ale měla jsem tam dcerku od 8 měsíců. Dva měsíce na 2 hodiny 2× týdně. Kdyby nezměnili platbu na paušál, což se nám vzhledem k frekvenci a věku dcery zatím finančně nevyplatilo, tak tam chodí dál. Za mě jednání v pohodě. Dcera je teda dost společenská a má ráda děti. Nikdy jsem ji nevyzvedávala s brekem, vždycky tam byla spokojená. A pokud je to starší dítě, tak bych se vůbec nebála. Učitelky jsou tam příjemné. Prostředí taky v pořádku. Prosím o anonym, nemusí každý vědět, kde se pohybuji. ;)

smudlinky
Závislačka 2677 příspěvků 276 inzerátů 15.11.18 07:39

Obě děti jsme dávali do chobotničky na Dusíkové a byli jsme spokojení. Je ještě zmíněná Kulíškova- s tou nemám zkušenost, pak na Šrámkové tuším sluníčko- motessori, na tu se názory dost různí. Na Zemědělské je Emilka, tam jsem měla dítko o prázdninách a asi mu nevyhovovala, na Dusíkovu nebyl problém, tady byly ráno scény. U prvního dítka jsme dávali chvíli i do macešky, tam mi nevyhovoval režim do oběda+ vlastní svačiny.

jonat
Povídálka 19 příspěvků 15.11.18 12:21

Děkuji. Nevíš náhodou, jaký na té Dusíkové mají přístup - myslím vzdělávací/výchovný? Zda jedou něco ve smyslu Respektovat a být respektován, jako to spousta soukr. školek má? Tady to vypadá, jako by neměli žádné konkrétní zaměření (na webu ani nemají uvedno, jaké vzdělání učitelky mají).

jonat
Povídálka 19 příspěvků 15.11.18 12:21
@smudlinky píše:
Obě děti jsme dávali do chobotničky na Dusíkové a byli jsme spokojení. Je ještě zmíněná Kulíškova- s tou nemám zkušenost, pak na Šrámkové tuším sluníčko- motessori, na tu se názory dost různí. Na Zemědělské je Emilka, tam jsem měla dítko o prázdninách a asi mu nevyhovovala, na Dusíkovu nebyl problém, tady byly ráno scény. U prvního dítka jsme dávali chvíli i do macešky, tam mi nevyhovoval režim do oběda+ vlastní svačiny.

toto patřilo tobě:)
Děkuji. Nevíš náhodou, jaký na té Dusíkové mají přístup - myslím vzdělávací/výchov­ný? Zda jedou něco ve smyslu Respektovat a být respektován, jako to spousta soukr. školek má? Tady to vypadá, jako by neměli žádné konkrétní zaměření (na webu ani nemají uvedno, jaké vzdělání učitelky mají).

jonat
Povídálka 19 příspěvků 15.11.18 12:23
@Anonymní píše:
S Kulíškem mám osobní zkušenost. Sice jenom krátkou, ale měla jsem tam dcerku od 8 měsíců. Dva měsíce na 2 hodiny 2× týdně. Kdyby nezměnili platbu na paušál, což se nám vzhledem k frekvenci a věku dcery zatím finančně nevyplatilo, tak tam chodí dál. Za mě jednání v pohodě. Dcera je teda dost společenská a má ráda děti. Nikdy jsem ji nevyzvedávala s brekem, vždycky tam byla spokojená. A pokud je to starší dítě, tak bych se vůbec nebála. Učitelky jsou tam příjemné. Prostředí taky v pořádku. Prosím o anonym, nemusí každý vědět, kde se pohybuji. ;)

díky za zkušenost.

jonat
Povídálka 19 příspěvků 15.11.18 12:24

náhodou - Mary Poppins na Srbské v Krpoli, nemá někdo zkušenost? To taky nevypadá špatně, akorát nemají na webu ceník…

smudlinky
Závislačka 2677 příspěvků 276 inzerátů 15.11.18 13:41

Vzdělávací přístup netuším, pro mě je priorita, jestli se tam mému dítěti líbí, jak se mi doma chová- podle toho poznám jak se k nim ve školce chovají + trávili hodně času venku. Na webu toho mají o školce celkem dost, mají tam i kdo je kdo a jak to má se vzděláním+ dětmi. http://www.priliv.cz/skolka/
Dost lidí dá na svůj pocit, takže klidně tam zavolejte a jděte se tam podívat.

Hannna.Kol
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.18 08:19

A koukala jsi na *** Osobní zkušenost nemám, ale známí jsou naprosto spokojení. :)

edit admin - propagace

Váš příspěvek
Reklama