Dítě 7 let nechce chodit do školky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terbucha
Kecalka 105 příspěvků 11 inzerátů 09.11.18 14:25
Dítě 7 let nechce chodit do školky

Dobrý den chtěla bych se zeptat co mám dělat když moje skoro 7 léta dcera najednou nechce chodit do školky brečí ráno odpoledne večer a zase ráno a pořád do kola že nechce jít do školky jsem zoufalá učitelka tvrdí že se jí nic nestalo a neví proč ale mě to normální neprijde

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Alušáček
Závislačka 3192 příspěvků 09.11.18 14:26

@terbucha Možná tam nechce proto, že sedmileté dítě do školky nepatří, třeba se tam nudí..

lucije28
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 09.11.18 14:27

taky se mi zdá, že v 7 letech by měla být v 1. třídě /pokud k tomu tedy není zvláštní důvod/ :think:

Keyllah
Echt Kelišová 9495 příspěvků 09.11.18 14:28
@terbucha píše:
Dobrý den chtěla bych se zeptat co mám dělat když moje skoro 7 léta dcera najednou nechce chodit do školky brečí ráno odpoledne večer a zase ráno a pořád do kola že nechce jít do školky jsem zoufalá učitelka tvrdí že se jí nic nestalo a neví proč ale mě to normální neprijde

7 letá do školky? :think: bych ji řekla, že potřebuješ vědět, proč tam nechce a proč pláče. V 7 letech už by ti měla být schopná normálně odpovědět. Pokud by neodpověděla, tak se nedá nic dělat, bude tam muset jít.....

Keyllah
Echt Kelišová 9495 příspěvků 09.11.18 14:29
@Alušáček píše:
@terbucha Možná tam nechce proto, že sedmileté dítě do školky nepatří, třeba se tam nudí..

tam se nudí i moje 5letá předškolajda, trnu, aby jí nedali odklad, protože další rok už bych asi nedala.....

Alušáček
Závislačka 3192 příspěvků 09.11.18 14:32
@Keyllah píše:
tam se nudí i moje 5letá předškolajda, trnu, aby jí nedali odklad, protože další rok už bych asi nedala.....

O odklad si žádá rodič ne? Nikdo ho jen tak dítěti nedá… :)

terbucha
Kecalka 105 příspěvků 11 inzerátů 09.11.18 14:34

Ona bude mít 7 v lednu a má odklad kvůli tomu že neni na školu zralá j to na doporučení psychologa i školky mohla jsem ji dát do nultaku ale uča ve školce mě pořád přemlouvala že ji tam mam nechat

luloinka
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 09.11.18 14:34

No vida. A mě doma denodenně bulí 7letá že chce zpátky do školky, že škola je nuda a fuj a blbost a ať škola shoří atd. Přitom tam šla se všema kámoškama, sedí s klučinou co se kamaráděj odmala, učitelka skvělá. Nosí pochvaly, jedničky, a stejně…

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26445 příspěvků 09.11.18 14:36

To je zase nějaký troll na vyvolání debaty o sedmiletém dítěti ve školce? :mrgreen:

Pokud ne - jak máme vědět co se tvé dceři stalo a proč tam nechce?
A co s tím dělat? Odstranit příčinu… a pokud jí neví učitelka, ani ty a neřekne ti jí ani sedmiletá dcera tak se prostě bude muset vybrečet. :think:

Zkusila bych se zaměřit na dvě věci - nechybí jí kamarádka, která už šla do školy? Není terčem šikany?

Jinak mě nic jiného nenapadá.

terbucha
Kecalka 105 příspěvků 11 inzerátů 09.11.18 14:38

Rodic rozhodně jestli souhlasí s odkladem a k tomu se přidá rozhodnutí psychologa a ještě školka o píše se posudek

Keyllah
Echt Kelišová 9495 příspěvků 09.11.18 14:39
@Alušáček píše:
O odklad si žádá rodič ne? Nikdo ho jen tak dítěti nedá… :)

tak je na doporučení PPP a učitelek, takže když by to doporučili, proti nim bych nešla…

terbucha
Kecalka 105 příspěvků 11 inzerátů 09.11.18 14:43

No troll jsi ty asi spíš trotl ani nevíme kdo jsi nevíš o co jde tak sem nic nepiš nejsem na ty tvoje léčí zvědavá já nepotřebuju aby jsi mě ty radila jen se ptám jestli nemá s tým někdo zkušenosti a co ona dělala v takove situaci to je vše nepiš už sem :poblion: :pankac:

unuděná
Kelišová 5555 příspěvků 2 inzeráty 09.11.18 14:47
@Keyllah píše:
tak je na doporučení PPP a učitelek, takže když by to doporučili, proti nim bych nešla…

ti vsichni mohou odklad doporucit, ale finalni rozhodnuti je na rodici ;)

jinak podle me je to troll, sedmilete dite snad uz dokaze rict, co mu vadi a proc breci, ne? Ja mam sestileteho prvnacka a nedovedu si predstavit, ze mi bude brecet a nerekne proc :nevim:

unuděná
Kelišová 5555 příspěvků 2 inzeráty 09.11.18 14:49

Proc vlastne ma ten odklad?Lednove dite s odkladem je celkem raritka..co je duvod?V cem je nezrala?

Keyllah
Echt Kelišová 9495 příspěvků 09.11.18 14:52
@unuděná píše:
ti vsichni mohou odklad doporucit, ale finalni rozhodnuti je na rodici ;)jinak podle me je to troll, sedmilete dite snad uz dokaze rict, co mu vadi a proc breci, ne? Ja mam sestileteho prvnacka a nedovedu si predstavit, ze mi bude brecet a nerekne proc :nevim:

určitě, ale tak trochu předpokládám a doufám, že tam sedí odborníci a poradí. Ta učitelka přece jen vidí dcerku celý den ve školce, ví jak pracuje, jak je schopna se soustředit, jak reaguje na cizí autoritu atd. Takže bych asi proti doporučení PPP i učitelek nešla :think: já teda pořád doufám, že když mákne, tak to mluvení zvládnem a normálně půjde v září, ale je červencová, s bídou 16 kg a špatně mluví, tak uvidíme. Ale už teď pofňukává, že se ve školce nudí a tak se ji stýská :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >