Spálenina na prstech

1.11.19 17:44

Spálenina na prstech

Ahoj, moje dcera skoro dva roky sahla na rozpálenou pánev..šli by jste s tímto na pohotovost? Samozřejmě si stěžuje že to bolí, ale dávám pod studenou vodu a pak je v pohodě. Ale nějak se to ve mě pere. Malá nesnáší doktory :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

549
1.11.19 17:49

Určitě bych zašla. Myslím, že jí pomohou více než studená voda. Navíc se puchýře časem strhnou a je tam riziko infekce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9849
1.11.19 17:53

Teď to je opravdu potřeba především chladit ideálně sterilní krytá namočené do převařené studené vody, a nebo teda tekoucí studenou vodu, ne moc prudkým proudem.

Pokud to kromě těch prstů zvenčí má i na dlani zevnitř, tak to určitěchtít doktora. Ruka je blbý místo. Pokud je to jen zvenčí, tak možná ne. Ale j na záchranku 155 a popiš rozsah zranění (zatím co teda se bude dítku ruka chladit).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2225

To má dost veliký puchýř, zašla bych k lékaři. My leželi s dcerou v nemocnici a byla tam popálena holčička, dva dny dobrý a potom se tam dostala infekce a převáželi je rychlou na popáleninové do fakultky. Ať ji to ošetří raději.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
626

S ditetem bych sla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9849
1.11.19 17:54

Jo a teda chceš sanitku, ne čekat na pohotovosti, bez možnosti chlazení. Fakt jim zavolej a poraď se s nimi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.19 17:55
@Ou píše:
Teď to je opravdu potřeba především chladit ideálně sterilní krytá namočené do převařené studené vody, a nebo teda tekoucí studenou vodu, ne moc prudkým proudem.Pokud to kromě těch prstů zvenčí má i na dlani zevnitř, tak to určitěchtít doktora. Ruka je blbý místo. Pokud je to jen zvenčí, tak možná ne. Ale j na záchranku 155 a popiš rozsah zranění (zatím co teda se bude dítku ruka chladit).

Má to jen na prstíkách jak je na fotce, jinde ne.:grimacing:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9849
1.11.19 17:59

@PrvorodickaTerka to je ta lepší varianta. Stejně volej. Když tak tě uklidní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2854
1.11.19 18:00

Dcera nám kdysi strčila ruku do právě zcedenych nudli do polívky, měla to podobné, jen těch puchyru víc, a objevily se hned po tom, co se to stalo, my tehdy hned jeli na pohotovost a týden jsme chodili každý den na prevazy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.19 18:04

No, tak já nás oblíknu a půjdeme:grimacing: :grimacing: napíšu pak co nám řekli.:heart:️ Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
463
1.11.19 18:55
@PrvorodickaTerka píše:
No, tak já nás oblíknu a půjdeme:grimacing: :grimacing: napíšu pak co nám řekli.:heart:️ Díky

Určitě jeďte, má to dost spálené a musí to moc bolet. Lepší než něco zanedbat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.19 19:15

Tak jsme zpět, dali malé na to nějaký watergel a zavázali, ale říkala nám paní dr. že to má malinko. Zítra jdeme na převaz pro jistotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama