Spálová angína - kdy se projeví

474
8.1.12 11:20

Spálová angína kdy se projeví

Zdravím všechny, v pátek jsme byli u kamarádky a malej byl úplně v pohodě, v sobotu ráno psala, že mají spálovou angínu, že byli na pohotovosti v pátek večer. My s malou jsme zatím v pohodě, bez příznaků. Koukala jsem, že inkubační doba je 1 - 5 dní, nemáte někdo zkušenost, kdy se u Vašich dětí nemoc projevila? Nechodíme mezi lidi, ale dnes bych měla jít já na jednu akci sama, kterou němůžu odvolat. Tak nevím :nevim: , abych někoho nenakazila, ale cítím se ok ;) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9749
8.1.12 12:15

u mojho drobca boli prve priznaky v sobotu, v pondelok zacal brat atb a u dcery sa priznaky objavili nasledujuci stvrtok. presli sme tym koncom roka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3267
8.1.12 16:04

Jestli nemáš příznaky, není důvod, abys nešla (teda pokud nejdeš třeba na návštěvu k miminku, to bych radši odpískala).. Inkubační doba je jak jsi psala 1-5 dní, nejčastěji to jsou 2-3 dny, ale dospělí spálovou angínu většinou od dětí nechytají, neboj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
8.1.12 19:43

Děkuji, kamarádka mi akorát psala, že je malej už bez teplot a nemá ani vyrážku, třeba to ani spálová angína nebyla. K miminku bych na návštěvu nešla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama