Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@Caboverde píše:
@Fazulina Hmm, dceři bylo loni také pět let a voda pro ni byla extrémně studená a vlny velké. Naštěstí si to vynahradila v srpnu na Mallorce, kde nebyl problém s ničím z toho. A v říjnu na Kapverdách, kde sice do oceánu nechodí, ale má to tam ráda. Katalánsko je fajn především kvůli návštěvě Barcelony, která za to rozhodně stojí. Když jsme tam byli ještě jako bezdětní, tak jsem do moře bez problémů šla. Asi jsme náročnější, než kdysi, i s ohledem na dítě. Paradox je, že se chodíme společně otužovat.
Možná jste měli opravdu větší vlny a studeného moře. My jsme tam byli loni (2018), kdy byly v červnu extrémní vedra všude. A byla jsem snad po 15 letech u moře, takže pro mě paráda, a vlny si dcera užívala maximálně. V Barceloně jsme byli na jeden den, pro dceru zatím nuda. Pro mě super
.
Edit: Nicméně, asi jsme extrém, neb letos jsme byli v Polsku u Baltu a tam teda bylo moře ledové… A dcera nechtěla vylézt. ![]()