Spánková laboratoř - furt bych spala

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hvezda70
Povídálka 18 příspěvků 13.02.19 16:45
Spankova laborator-furt bych spala

Ahoj, je mi 30 a co si pamatuji tak mam problemy se spanim. Rano se vzbudim unavena. Muzu spat klidne 14 hodin, neni problem. Zkousela jsem spat ruzne dlouhou dobu, vubec nevim co s tim. Napadlo me ze bych se nechala vysetrit. Dela se to vubec pri takovych problemech kdyz nechrapu? Byla bych rada kdyby mi nekdo napsal treba podobne zkusenosti.

Reakce:
pavlak55
Stálice 56 příspěvků 13.02.19 16:59

nech se vyšetřit ve spánkové poradně a oni ti pak mohou doporučit spánkovou laboratoř.

Hvezda70
Povídálka 18 příspěvků 13.02.19 17:02

@pavlak55 a musim mit nejake doporuceni?

pavlak55
Stálice 56 příspěvků 13.02.19 17:23

Co vím tak do poradny ne ,ale do laboratoře ano .Ikdyž všude to může být různé .

Ou
Kelišová 6224 příspěvků 13.02.19 17:43

Pro začátek zajdi k normálnímu lékaři. Spíš než porucha spánku to bude symtopm nějakého dalšího onemocnění. Případně deprese.

Hvezda70
Povídálka 18 příspěvků 13.02.19 18:38

@Ou lecim se s uzkostnou poruchou, na tose vaze nekdy i depresivni obdobi. Ted jsem ale stabilizovana.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 19:45

@Hvezda70 Ahoj, mám úplně to samé s tím, že spím klidně i 16-20 hodin, jsem pořád strašně unavená, spím skoro každé odpoledne a pak v noci minimálně 12 hodin. Také jsem uvažovala nad vyšetřením ve spánkovém centru, ale říkám si, co by mi poradili, léčím se na psychiatrii s několika diagnózami a asi to s nimi souvisí + s léky a ještě se zimou teď.
Já se jednou ve spánkovém centru léčila, ale tehdy pro změnu s nespavostí, ale stejně to bylo k ničemu, tak jsem tam přestala docházet, tak moc nevím, co by mi poradili teď, ale pokud se tam vydáš, tak dej kdyžtak vědět, co ti poradili. Držím palce.

Hvezda70
Povídálka 18 příspěvků 13.02.19 20:35
@Anonymní píše:
@Hvezda70 Ahoj, mám úplně to samé s tím, že spím klidně i 16-20 hodin, jsem pořád strašně unavená, spím skoro každé odpoledne a pak v noci minimálně 12 hodin. Také jsem uvažovala nad vyšetřením ve spánkovém centru, ale říkám si, co by mi poradili, léčím se na psychiatrii s několika diagnózami a asi to s nimi souvisí + s léky a ještě se zimou teď.
Já se jednou ve spánkovém centru léčila, ale tehdy pro změnu s nespavostí, ale stejně to bylo k ničemu, tak jsem tam přestala docházet, tak moc nevím, co by mi poradili teď, ale pokud se tam vydáš, tak dej kdyžtak vědět, co ti poradili. Držím palce.

Take beru antidepresiva, ale nemam pocit ze pred poruchou to bylo jine, ale zase nevim jestli me porucha neovlivnovala kdyz jeste nepropukla. Nevim. Napsala jsem email do jednoho centra tak cekam zda by to bylo k necemu. Rano jsem nepouzitelna, jsem protivna a premyslim kdy zase pujdu do postele :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >