Špatně obarvené obočí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Popokatepetla
Závislačka 3188 příspěvků 22.08.18 11:57
špatně obarvené obočí

Ahoj, neřešila jste někdy některá stáhnutí barvy ze špatně obarveného obočí? Barvím si ho doma už roky, bohužel se mi teď nepodařilo sehnat barvu na kterou jsem zvyklá a koupila jsem jinou. Chytlo mi to naprosto příšerně (tmavé a ještě takové flekaté), vypadám jak d*bil :,( :,( :,( Nemáte radu, jak to alespoň trochu sundat dolů? Obočí mám svoje uplně blond, barva měla být hnědá, ale i přesto, že jsem to nechala působit jen pár vteřin dle návodu, chytla mi skoro do černa. Vím, že se po pár dnech o trochu vymyje, ale já takhle fakt nechci vůbec mezi lidi :oops:

Reakce:
-Sára
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 22.08.18 12:25

Já jsem stará škola. Mám obočí už když ráno vstanu :mrgreen:

Mava
Generální žvanilka 24837 příspěvků 22.08.18 12:40

obyčejne mýdlo :nevim:

LenkaN26
Závislačka 4092 příspěvků 22.08.18 12:40

Tak mě napadá jedině peroxid a znovu obarvit.

melori
Kecalka 280 příspěvků 22.08.18 12:47
@-Sára píše:
Já jsem stará škola. Mám obočí už když ráno vstanu :mrgreen

Ne každý disponuje obočím ala Brežněv jako vy. :palec:

cecetka
Kelišová 7454 příspěvků 22.08.18 12:48

@Popokatepetla Kosmeticka? Ta by to asi dokazala napravit.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 22.08.18 12:49

Šudlam to vždycky pleťovou vodou.

Popokatepetla
Závislačka 3188 příspěvků 22.08.18 12:57

@Lucius08 No drhnu drhnu už od rána, ale je to pořád stejný :-( ach jo, až dodatečně mě napadlo přečíst si recenze na tu barvu, koupila jsem nějaký šmejd :roll: No nic, budu zkoušet dál, snad to dostanu alespoň z kůže, aby to nevypadalo tak brutálně :-(

lilithlilith
Kecalka 237 příspěvků 22.08.18 13:10

citron, peeling… Já teda používám osvědčenou barvu, ale taky mi chytne vždycky ultra fest, jenže už druhý den je to podbarvení pryč a zůstane krááásně zvýrazněné obočí.

Tamara123456789
Nováček 10 příspěvků 22.08.18 14:47

Proto si obočí raději jen kreslím obyčejnou hnědou tužkou na obočí:-)

Lucius08
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 22.08.18 20:59

@Popokatepetla a prozradis mi značku prosím? Ať vím, co nekupovat. Chodila jsem zatím jen ke kosmetičce a teď mám jednu barvu doma a chystám se to zkusit. Tak snad nemám tu co ty :? .

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 22.08.18 23:16
@Tamara123456789 píše:
Proto si obočí raději jen kreslím obyčejnou hnědou tužkou na obočí:-)

Nejlepší řešení :potlesk: :lol: ;) . Aspoň nemáme problémy. ;)

Popokatepetla
Závislačka 3188 příspěvků 23.08.18 08:51

@Tamara123456789 no jo ,jenže já mám svoje obočí uplně blond a když použiju tužku, ty světlé chloupky tam jsou vidět a nevypadá to dobře.
@Lucius08 Je to Swiss O´Par, už to nanášení barvy hrůza :roll: Ted jsem pročetla internetové diskuse a dle nejčastějších doporučení pro příště objednala světle hnědou od RefectoCil. Stojí i půlku oproti té Swiss :roll:
Tak jsem použila citron a celkem to pomohlo, dnes už je to o dost lepší, už nejsem jak Marfuša :lol: :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >