Spermiogram - snížená pohyblivost spermií - co dál?

534
10.12.18 13:28

Spermiogram - snížená pohyblivost spermií - co dál?

Ahoj holky, můžete mi prosím poradit, které vitamíny nebo dietní doporučení či jiné rady vám pomohly, respektive vašim partnerům, na sníženou pohyblivost spermií? Snažíme se s manželem přes rok a nic, dnes jsme absolvovali vyšetření spermiogramu a manželovi řekli, že má sníženou pohyblivost…mohly byste mi dát nějaké osvědčené rady a tipy jak ty líné mršky přinutit trochu více k pohybu? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

918
10.12.18 13:45

Inseminace :mrgreen: jinak selzink, vitamín E, folandrol

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
10.12.18 13:53
@dendishek píše:
Inseminace :mrgreen: jinak selzink, vitamín E, folandrol

No tak pokud možno, raději bych to prvně zkusila přirozenou cestou pomocí vitamínů :D a kdyby nic tak pak tou klinickou cestou :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1731
10.12.18 14:09

Taky zkoušíme..po roce a půl snažení byl muž na spermiu a má sníženou pohyblivost..bylo to v říjnu a zatím nic..řekli nám že jestli nás netlačí čas tak máme klidně dva tři roky zkoušet, že se ty hodnoty mění tak uvidíme jak dlouho to vydržíme :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3209
10.12.18 14:42

@denkat Za nás vit. E a macu. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
10.12.18 15:07

Malá reklama - shrnutí na jedno místo:
https://www.emimino.cz/…muze-279505/?…
:mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.12.18 15:09

@denkat Radim vydržet, zkoušet a nasadit vitaminy! Fakt to za to stojí! Manžel měl téměř nulovou šanci na početí a čekáme druhého potomka přirozené. Nasadili jsme Selzink, vitamin E teď nevím jestli 400 nebo 800 - proste nejsilnější, vysadit tvrdý alkohol, nekoupat se v horké vane, nevyhrivat sedačky v autě :mrgreen:
Jako nevěřila jsem, chtěli jsme jen podpořit lepším spermiogramem IVF a podařilo se, fakt vydržet a zkusit to, stačí jedna mrska!! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
1731
10.12.18 16:32
@Anonymní píše:
@denkat Radim vydržet, zkoušet a nasadit vitaminy! Fakt to za to stojí! Manžel měl téměř nulovou šanci na početí a čekáme druhého potomka přirozené. Nasadili jsme Selzink, vitamin E teď nevím jestli 400 nebo 800 - proste nejsilnější, vysadit tvrdý alkohol, nekoupat se v horké vane, nevyhrivat sedačky v autě :mrgreen:
Jako nevěřila jsem, chtěli jsme jen podpořit lepším spermiogramem IVF a podařilo se, fakt vydržet a zkusit to, stačí jedna mrska!! :mavam:

Ahoj, my se také snažíme vydržet a každá taková zmíňka mě docela povzbudí, snad budeme mít taky štěstí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
10.12.18 19:55

Co vzít je právě diskutované v mém odkazu. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu