Spí vaše dítě s vámi v posteli?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenk
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 28.10.14 20:36
Spí vaše dítě s vámi v posteli?

Ahoj,
naší dceři bylo nedávno 10 a pořád chce spát s námi v posteli. Dřív to bylo jednou za čas, ale teď je to už skoro pořád. Někdy to rázně zatrhnu, ale často vyměknu. Poslední dobou spí vedle naší postele na zemi na matraci, protože se ve třech v moc nevyspíme a manžel má náročnou práci. Říká - prý proč má být sama v pokoji když my můžeme být spolu. Mně to v podstatě nevadí, dokonce mě to i těší, no manžel to vidí jinak.
Tak se ptám, spává někde u někoho z vás v posteli takovéto větší dítě?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 28.10.14 20:38

Ne, to ne. Měla jsem je v posteli od miminka, ale před první třídou šla k sobě do pokoje a spí tam. Malou mám ještě v posteli.

vally
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 28.10.14 20:39

@lenk nemá malá v pokoji sama strach??

H8N2O4S
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 28.10.14 20:39

Nespí. V noci chci odpočívat, ne se nechat okopávat. Každé z dětí má svůj pokojíček, svou postel, svoje soukromí. Kontaktní rodiče mě asi nebudou mít rádi, ale já chci v noci klid.

MUFICE
Hvězda diskuse 48765 příspěvků 28.10.14 20:41

Málokdy, většinou, když onemocní, tak tam 1-2 noci spí nebo když brzo ráno přileze k nám.

Ariadne
Echt Kelišová 8765 příspěvků 28.10.14 20:41

Teď s námi spí, ale v 10 doufám, nebude :-D ráda bych, aby až bude ve školce spala sama.

Nebojí se tam? Zkusit jí to tam nějak vylepšit, zpříjemnit? A pak teda vysvětlit, že tatínkovi to nevyhovuje a musí to vyhovovat všem a on by jinak byla unavený atd.

mimoza666
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 28.10.14 20:42

Jo spí - 6,5 let a u otce spávají i s nevlastní sestrou v jedné posteli té je 10let, občas tam je i nějaká dospělačka, ale ty se mění z času na čas.

lucenka
Hvězda diskuse 35132 příspěvků 28.10.14 20:44

Zatím se mnou v posteli spí, budou mu 4. Zatím nám to tak všem vyhovuje. Ale jakmile to někomu začne vadit, tak to budeme řešit.

MartinaIrena
Extra třída :D 10689 příspěvků 28.10.14 20:45

@lenk Pořiďte sourozence a nebude v pokojíčku sama!

MartinaIrena
Extra třída :D 10689 příspěvků 28.10.14 20:47
@mimoza666 píše:
Jo spí - 6,5 let a u otce spávají i s nevlastní sestrou v jedné posteli té je 10let, občas tam je i nějaká dospělačka, ale ty se mění z času na čas.

Tak tohle jsem nepobrala. A co na to tvé dítě? Nevadí mu ty cizí ženské?

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 28.10.14 20:50

Spí.
Jakmile jsem šla po RD do práce tak se v noci budil, brečel, nespal.
Když pominu vzteklé sousedy, co nám bušili do topení, tak jsem se nevyspala ani já, jelikož vstávám ve 4h.
Už jsem ho několikrát chtěla přesměrovat do děcáku, ale vyměkli jsme.
Spí tedy s manželem, já spím sama, jelikož nesnesu manželovo chrápání :mrgreen: :oops:

mimoza666
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 28.10.14 20:51
@MartinaIrena píše:
Tak tohle jsem nepobrala. A co na to tvé dítě? Nevadí mu ty cizí ženské?

Ja to taky nepobiram. Nevadi, ona jezdi za tatou ne za nima, on vždycky zjisti, že tahle zase neni ta prava, tak hleda jinou pravou.

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 28.10.14 20:53

Na jednu stranu má dcera pravdu, že vy spolu můžete spát a ona musí být sama v pokoji, ale takhle velké dítě bych už v ložnici asi nechtěla. :nevim:
My teď máme doma novoše a ten je s námi v ložnici a tříleťák už spí od roka sám v pokoji. Zrovna včera, když jsme přijeli z porodnice a spali poprvé všichni doma, tak mi malého taky bylo líto, že spí sám v pokojíčku a my 3 společně… :( :nevim:

Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 28.10.14 20:53

Nespí (2,5) a v 10 rozhodně stále nebude. Pokud mu není dobře, tak je samozřejmě u mě, jinak mám ráda svůj partnerský život. A celkem chápu, že není každý chlap urvaný, že má v ložnici desetiletou holčinu.

Magdaleeena
Kelišová 5795 příspěvků 28.10.14 20:54

Moje nejmladší sestra v deseti letech spala.. respektive se vždy v noci přemístila k našim.. Naši nijak nehrotili, bylo to jejich 4. dítě, tak věděli své a nějaké výchovné rady neřešili:mrgreen:, vyřešilo se to samo.. Mnooo, vyrostla holka, teď je na VŠ a s našima v posteli nespí :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >