Špinění - krvácení v prvním trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Korin
Kecalka 310 příspěvků 16.11.14 10:32
Špinění - krvácení v prvním trimestru

Ahojky holky, setkala jste se, prosím, některá se špiněním - krvácením v prvním trimestru? Co bývá jeho příčinou? Probíhalo těhulkování i přes to zdárně? Děkuji moc a všechny zdravím :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Veveruska87
Extra třída :D 11625 příspěvků 16.11.14 10:37

Já měla jsem hematom a těhotenství dopadlo dobře

Eny.x
Závislačka 3144 příspěvků 16.11.14 10:40

@Korin Ahoj, já krvácela od 8tt do 12tt, bylo to díky infekci, která chtěla pohltit miminko, dostala jsem troje ATB, byl to masakr, stres, bolesti od 12tt ok, dnes začínám 15tt, screening negativní.

tučňačka
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 16.11.14 10:42

Špinila jsem v 9tt a dnes mam krasného a zdravého 5 letého chlapečka…

Korin
Kecalka 310 příspěvků 16.11.14 10:45

@Veveruska87 @Eny.x @tučňačka Ahojky, děkuju za reakci :mavam:. Já jsem teprv v 5 tt, ale včera jsem začala slabě špinit…takže se bojím :,(. gynekolog mě nechce vidět dřív než v 9 tt…tudíž nezbývá než čekat, jak se to vyvine :think:

Perm
Ukecaná baba ;) 1939 příspěvků 16.11.14 10:45

Špinila jsem asi v 8tt 3 dny, pak se přišlo na zamlklé těhotenství, bohužel. :?

j-p
Extra třída :D 11764 příspěvků 16.11.14 10:46

@Korin to je normalni ale ja nato dostala utrogestan a zabralo to! Mam pulrocni nadhernou dceru! :mavam:

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 16.11.14 10:49

Také jsem špinila a donosila, ale nedoporučuji můj přístup nejít k lékaři. :mavam:

DDDeni
Kecalka 423 příspěvků 16.11.14 10:50

@Korin Taky jsem špinila a dostala na to utrogestan, který jsme brala do 12tt a ascorutin proti krvácení. Te´d jsem 31týden :-)
Já teda hned při prvním špinění jela na pohotovost a tam mi vlastně napsali ty léky a bez problémů vyšetřili. Si zajeď taky, budeš klidnější. Myslím, že je potřeba i vyloučit mimoděložní, při tom taky můžeš špinit, vlastní zkušenost :-(
Držím pěstičky ať to dobře dopadne ;-)

tučňačka
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 16.11.14 10:54

Ted si uvedomuji ze druheho jsem taky jednorazove zaspinila v 5tt a byla jsem smirena ze je konec a mam krasne miminko. Volala jsem tentkrat dr. a ta mi doporucila klidovy rezim a jist magnesko, jelikoz jsembyla po IVF tak jsem uz utrogestan brala…
Byt tebou dojdu si na pohotovost…aby ti popripade dali utrogestan nebo duphaston…

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 16.11.14 11:56

@Korin v prvním těhotenství jsem měla i normální ms… na špinění - nejspíš se usazovalo.. v druhém krvácení, ale později - špatně uložená placka… oba kluci jsou tu :nevim:

michee
Závislačka 3589 příspěvků 16.11.14 12:12
@Eny.x píše:
@Korin Ahoj, já krvácela od 8tt do 12tt, bylo to díky infekci, která chtěla pohltit miminko, dostala jsem troje ATB, byl to masakr, stres, bolesti od 12tt ok, dnes začínám 15tt, screening negativní.

Tak to je dobre, ze se na to prislo. A mohu se zeptat, jesli doktora na zaklade spineni napadla infekce? Ja jsem ted byla potreti tehotna a na stridacku jsem spinila a krvacela, ale nikdo neresil proc! Ani muj superpeclivy doktor. A ve 14tt konec! Screening negativni, plod aktivni, ale kvuli udajne infekci (nepotvrzene) nastal pruser. Ve svem druhem tehotenstvi jsem spinila sem tam, ale ne tak jako ted a tehotenstvi bylo v pohode a porodila jsem zdraveho chlapecka.

Zuzik12
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 16.11.14 12:16

Ahoj, špinění na začátku těhu může značit zahnizďování. Pokud je tam trocha krve, také to nemusí být nic vážného, vše je hodně prokrvené a mohla tam prasknout nějaká žilka. Já špinila a i krvácela. Dokonce ze mě vypadlá velká krevní sraženina. Ve třetím měsíci jsem začala hodně krvácet, bylo to, jako kdybych čůrala krev a teď mám 4měsíční holčičku :-). Doporučuju ležet ležet ležet a pokud by to nepřestalo, rozhodně jdi k doktorovi…

macina25
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 16.11.14 12:28

Špinila jsem od 6tt do 13tt v kuse. + každý měsíc jednodenní menstruace.
Podle doktora to tak prostě někdo má. brala jsem ultrogestan.

baibr
Stálice 70 příspěvků 16.11.14 13:11

Ja krvácela od 7tt těhotenství a to tak že při vyšetření na gindě podemě museli dát lavor. Měla jsem 5 cm hemotom ležela jsem měsíc v nemocnici a brala utrogestan, ascoritin kapačku 4 x za den nesměla se vúbec hnout z postele a hozně se bála každého vyšetření. A teď mám krásného a zdravého 3,5 měsíčního chlapečka. Takže uvidíš po vyšetření ale ať ti vyjde cokoliv nevzdej to a uvidíš že všechno bude v pořádku :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >