Špinění před ms -normální vs těhotenský cyklus

75
1.5.21 19:36

Špinění před ms -normální vs těhotenský cyklus

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat zda jste některé pravidelně špinily (klidně i víc dní) před nástupem ms a jak to vypadalo když se vám podařilo otěhotnět? Taky jste ten měsíc špinily nebo nebylo nic a pak rovnou pozitivní test?
Děkuji za odpovědi a přeju brzké // :kytka: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.5.21 19:42

Ahoj, tak k tomuhle se pripichnu. Od vysazeni ha (pred 4 mesici) spinim treba i sedm, sest dni pred nástupem MS.
Nikdy se mi to nestavalo. (HA vysazena dvakrát během 19let, a vzdy nebyl problem behem tri cyklu otehotnet.. ), ale to jsem nespinila.

Nejhorsi je, ze i takove spineni se pocita do lutealni faze.. :?

Prosim zatim ponechat anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 19:43

@Piggi jak dlouhe mas cykly?
Tulianonym

• Citovat
  • Nahlásit
20121
1.5.21 19:46

Špinění před menzes způsobuje nízká hladina gestagenů. S tím se těhotní celkem blbě, protože se embryo nemůže zahnízdit a udržet. Doporučuju návštěvu gynekologa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 19:53

@Janli myslíš, že se to může upravit samo? Že je to třeba jen díky vysazené HA? Než se tělo vzpamatuje?
Já osobně už hormony do sebe cpát nechci.
Tulianonym

• Citovat
  • Nahlásit
75
1.5.21 19:54

Cyklus mám 30-31, ale ovulaci až 19DC, Lf vychází cca 11dní ale obvykle od 8-9 dpo začínám špinit 😔 tento cyklus jsem brala B6 a drmek, ale už zase od včera špiním, dnes jsem 9dpo :zed:
Bt mám i pro špinění vždy nahore, klesá až když se opravdu rozjíždí ms :nevim:
Doktorka to zatím těšit nechce, prý se máme snažit rok :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20121
1.5.21 19:59
@Piggi píše:
Cyklus mám 30-31, ale ovulaci až 19DC, Lf vychází cca 11dní ale obvykle od 8-9 dpo začínám špinit 😔 tento cyklus jsem brala B6 a drmek, ale už zase od včera špiním, dnes jsem 9dpo :zed:
Bt mám i pro špinění vždy nahore, klesá až když se opravdu rozjíždí ms :nevim:
Doktorka to zatím těšit nechce, prý se máme snažit rok :pocitac:

Změň lékařku, zbytečně ztracený rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20121
1.5.21 20:00
@Anonymní píše:
@Janli myslíš, že se to může upravit samo? Že je to třeba jen díky vysazené HA? Než se tělo vzpamatuje?
Já osobně už hormony do sebe cpát nechci.
Tulianonym

Samo se to upravit může, chtělo by to udělat hormonální profil. Já ty hormony potřebovala…bez nich bych těhotná nebyla. Zkus brát gynex, třeba to zabere…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 20:06

@Piggi tak to mame podobne.
Já mám 29DC a už 5,6 DPO zacinam trosku špinit jen na toal. papíře, trva to takhle šest dní a pak se to rozjede v MS. Celou dobu do MS mám BT nahoře.
A LF mám jen 5,6 dní.
Já začala ten brát gynex, prý i dokáže uoravit cyklus, spineni. Tak uvidime.
Na drmek jsem take koukala.

• Citovat
  • Nahlásit
1712
1.5.21 20:08

Před MS i v těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 20:09

@Janli zkouším, asi 14 dní. Uvidíme, jestli mi pomůže se spinenim. Ale vím, že to jsou jen bylinky. Já nikdy bylinky nepila, nejedla nic. A u gynexu to chce asi taky cas.
U dr jsem byla v únoru. Prý vše v pořádku.
Jdu k ní v červnu tak zkusím ten hormonální profil.

Měla si taky takové potíže?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 20:12

Tady na emiminu jsem četla diskuzi, kde holky psaly, že také spinily před ms a nemělo to vliv na otěhotnění.
Ale je rozdíl asi špinit dva dny a né týden.

A u mě osobně, to může být také věkem už :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
75
1.5.21 20:14

@EvieK opravdu? To mi dává trochu naději :) @Janli dám tomu ještě měsíc a pak se objednám k Dr. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
1.5.21 20:15
@Anonymní píše:
Tady na emiminu jsem četla diskuzi, kde holky psaly, že také spinily před ms a nemělo to vliv na otěhotnění.
Ale je rozdíl asi špinit dva dny a né týden.A u mě osobně, to může být také věkem už :oops:

Já jsem tu diskuzi taky četla, ale nezjistila jsem tam jak dlouhou měly Lf. Rozdíl je mít ji 14 dni a špinit 3 dny, nebo 11 dní a špinit 3 dny :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1712
1.5.21 20:16
@Piggi píše:
@EvieK opravdu? To mi dává trochu naději :) @Janli dám tomu ještě měsíc a pak se objednám k Dr. :nevim:

Jojo, pořád jsem si říkala, že přijde MS a už jsem byla těhotná :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat