Spíte ve spacáku nazí?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2889
22.5.15 10:24

@Petule030 Vypadáš na zmrzlíka. Taky si můžeš koupit lepší spacák, Loap není nejhorší značka (tím myslím na přespání někde v létě v nížině), ale můžeš mít fakt tenký. Koukni na teplotní určení, mělo by tam být někde na cedulce. A příště si kup spacák s hodnotami od 10 C nižšími :-). Taky když je starší, tak už tak neizoluje. Víc než dvě tři sezóny vydrží s původními vlastnostmi jedině péřák, což ten tvůj nejspíš není.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5736
22.5.15 13:38
@j.a.n.i1 píše:
Souhlas, z tohoto důvodu spím v ribanu… akorát vložku do spacáku bych neporučila, ráda se při otáčení kroutí jinak než spacák a za chvilku je člověk zamotaný jak larva.
:lol: :lol: :mrgreen: ja ho nemam, radeji si vezmu aspon triko ale at mi tam nekdo nevleze tak mam vetsinou zavreny.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56312
22.5.15 13:41

@Petule030 já ten šusťák taky nesnesu a ještě na holou kůži. My máme pro děti dětské rostoucí spacáky a ty mají pod hlavou takový jemný fleese, na tom se krásně leží, kdyby to taky bylo po celém spacáku :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101889
23.5.15 17:21

@Bobiska81 Tak me triko vadi, ten rozdil mezi koncem trika a nicim… bud nesmim mit nic nebo na cele telo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin